Vali Erdal Ata, Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkan Mehmet Tahmazoğlu Gaziantep’teki izinsiz gösteriler sırasında rastgele ateş açılması sonucu yaşamını yitiren Süleyman Balcı’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Protokol ve beraberindekiler, aileye başsağlığı dileyip dua okuduktan sonra, Süleyman Balcı’nın babası Hasan Balcı’ya ve ailesine sabır temennisinde bulundular.
Vali Ata ailenin acısını paylaştığını belirterek, ”Sınırlarımızın ötesinde gelişen olayların ülkemize sıçraması üzücü bir durum. Bu olaylarda maalesef bazı vatandaşlarımız hayatını kaybetmiş ve bazıları da yaralanmıştır. Küçük yaşta hayatını kaybeden yavrumuz için ise ne söylesek boş. Ailenin üzüntüsünü tarif etmek mümkün değil” dedi.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Başkan Tahmazoğlu ise, acılı aileye başsağlığı dileyerek yaşanan bu olaylardan dolayı aile adına çok üzgün olduklarını ve bundan sonra bu tür olayların ülkemizde ve özellikle de Gazi Şehrimizde yaşanmamasını temenni ettiklerini belirttile

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here