Şehitkamil Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ramazan Şenlikleri, Gazikent ve Onatkutlar Mahallesindeki gösterilerle devam etti. Alanı dolduran çocuklar, yapılan Karagöz-Hacivat ve sihirbaz gösterileri ve heyecanlı yarışmalarla doyasıya eğlendi.

Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Şenlikleri, Gazikent ve Onatkutlar mahallelerinde gerçekleştirildi. Yapılan etkinlikte Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon gösterileri, balon şov gösterisi düzenlendi. Sihirbaz gösterisini çocuklar hayret dolu bakışlarla izledi. Etkinlikte ayrıca çocuklara pamuklu şeker, balon gibi çeşitli hediyeler de verildi.

GÖNLÜMÜZCE EĞLENİYORUZ

Şehitkamil Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklere katılan çocuklar, şunları söyledi:

“Ramazan etkinlikleriyle gönlümüzce eğleniyoruz. Bizler için her türlü oyun ve çeşitli etkinlikler yapıldı. Burada arkadaşlarımızla birlikte yarışmalara katıldık. Hacivat-Karagöz oyununu izledik ve sihirbazlık gösterilerini hayretle izledik. Sihirbazlık gösterisi gerçekten çok güzeldi ve bizlere büyük bir heyecan verdi, çok etkilendik. Ailelerimizle birlikte doyasıya eğlendik. Bu tür etkinliklerin her zaman yapılmasını istiyoruz. Bugünde mahallemizde düzenlediği için Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here