49469269930.09.201515363gaziantepgunes

Saadet Partisi Gaziantep İl Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karamanın da katıldığı basın toplantısıyla Gaziantep Milletvekili adaylarını tanıttı.

Gaziantep’te bir otelde gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi 1. Sıra Adayı Ahmet Necati Ülker, ”Saadet Partisi’nin olmadığı bir meclis yine sorunları çözemeyecek dış güçlerin güdümünde bu sorunlar devam edecek” dedi.

Mehmet Karaman da, 1 Kasım seçimlerinde Gaziantep’i temsil edecekleri basınla buluşturmaya geldiklerini belirterek, “Görüyorum ki Gaziantep’te medya kuruluşlarımız büyük bir ilgi gösteriyor. Medya, eğer bu ilgi alakasını 1 Kasım’a kadar devam ettirirse ve haberlerinde de hiç yanıltmadan gerçek olarak olanları anlatırsa Saadet Partisi’nin baraj diye bir korkusu olmaz. Saadet Partisi olarak biz bu seçimde 85 seçim çevresinin tamamında 550 adayımızla seçime giriyoruz. Bu seçimde bütün Türkiye genelinde bin yüz elli aday adayı arasından 550 tane aday belirledik. Yüksek Seçim Kurulu’na listesini eksiksiz ve tam olarak veren ilk parti Saadet Partisi olmuş ve 18 Eylül’de vermiştir” şeklinde konuştu.

Açıklamalardan sonra adaylar tek tek tanıtıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here