bbpyi-taklit-ediyorlar-1445063258-12018372751

Kaya,  bundan memnuniyet duyduklarını da dile getirdi. Kaya “10 yıl önce, ‘Önce Ülkem Öncü Türkiye’ sloganını kullandık. Şimdi CHP kullanıyor, biz bundan memnun oluyoruz, seviniyoruz. Seçim beyannamemizde ne vaat etmişsek, tüm siyasi partiler bizim vaatlerimizi kullanıyor”  dedi.

BBP Gaziantep Milletvekili Adayı İhsan Kaya, seçim çalışmaları kapsamında PUSULA’yı ziyaret etti. Gaziantep’in iyi yönetilmediğini söyleyen ve Vali ile Büyükşehir belediye başkanını eleştiren İhsan Kaya, bu arada Odalara da çatarak, esnafın ve iş adamlarının durumlarıyla hiç ilgilenmediklerini iddia etti.

BBP Partisi Gaziantep Milletvekili Adayları İhsan Kaya, Metin Demir Çubuk, Yılmaz Özkan, İsmail Kaya, Sadullah Öküzcü, Muhammed Özcan, Gazetemizi ziyaret ederek gündemi, seçim çalışmaları ve son günlerde tırmanan terör olaylarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

SAFIMIZ DA BELLİ OLSUN İSTEDİK

Seçimleri bir haysiyet seçimi olarak gördüklerini dile getiren Kaya, “Bizim kimseyle alıp veremediğimiz bir şey yok. Seçimleri biz bir haysiyet seçimi olarak görüyoruz. Nasıl Hz. İbrahim’i ateşe attıklarında karınca su taşıyordu. Nereye gidiyorsun diye sorduklarında su götürüyorum dedi. Senin suyunla ne olacak? Dendiğinde, safımız da belli olmaz mı? dedi. Bizde safımızı belli etmek için haysiyet seçimine giriyoruz” dedi.

MİLLETİMİZE KÜSMÜYORUZ

‘BBP olsaydı 1 Kasım seçimleri olmazdı’ diyen Kaya, “Eğer önemli olan devletse, milletse BBP her türlü fedakarlığı yapar. Daha önce de yaptı. Bizim TBBM’de olmamız hem AKP’nin hem de MHP’nin ayaklarının yere basmasını sağlayacak, doğru politika üretmesini sağlayacak. Kimseden bir korkumuz yok, bir Allah’a can borcumuz var. Millete hizmet borcumuz var. Millet yetki verirse o hizmeti yaparız. Yetki vermezse de canları sağolsun. Milletimize küsmüyoruz. Bizi sevdikleri kadar oy verseler yeter bize. Biz bunun için varız. Biz bunun için siyaset yapıyoruz, bunun için varız. Kimseye diyet borcumuz yok. Kimseden bir beklentimiz de yok. Bu niyet içinde sonuna kadar gideceğiz, çalışacağız. Biz güçlünün değil hep mağdurun, mazlumun yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz” dedi.

BİZİM PEŞİMİZDEN GELİYORLAR

Seçim beyannamelerinin ve sloganlarının başka partiler tarafından kullanıldığını iddia eden Kaya, bundan memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Kaya şunları dile getirdi:”10 yıl önce, ‘Önce Türkiye Öncü Türkiye’ sloganını kullandık. Şimdi CHP kullanıyor, biz bundan memnun oluyoruz, seviniyoruz. Seçim beyannamemizde ne vaat etmişsek, tüm siyasi partiler bizim vaatlerimizi kullanıyor. Ne mutlu bize ki doğru yoldayız. Bundan güzel bir şey olabilir mi? Her vatandaşa konut vaat etmiştik, şimdi onlarda vaad ediyor. Asgari ücreti 1500 lira demişiz onlarda vaat ediyor. Okul servisleriyle ilgili vaadimizi kullanıyorlar. Öğle yemeklerini öğrenciler ücretsiz yiyecek demişiz. Askere gidenlerin ailelerine askeri ücret verilmesini vaat etmiştik. Bunlar bizim seçim vaatlerimizde var. Bundan mutluluk duyuyoruz. İktidar olmaya ne gerek var, bunlar yapılırsa yeter. Bizim amacımız bunların yapılması. Yoksa başka siyasi partilerde siyaset yapardık.”

Mehmet Torun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here