DSC_0610

“ Sağlığa giden yol sevgiden geçer ” sloganı kapsamında Memur-Sen Gaziantep Şubesi ile Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi arasında Sağlık Protokolü imzalandı.

Memur-Sen Gaziantep Şubesi adına, Memur-Sen Gaziantep Anlaşmalı Kurumlar Koordinatörü  Ali YÜCEL’in, Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi adına Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Kureyş BOZKURT imzalamış oldukları protokol ; Enerji Bir-Sen,Eğitim Bir-Sen,Sağlık-Sen, Diyanet-Sen,Büro Memur-Sen,Ulaştırma Memur-Sen,Kültür Memur-Sen, Bayındır Memur-Sen,Toç-Bir-Sen,Bem-Bir-Sen ve Birlik Haber-Sen sendikalarına üye yaklaşık 20.000  Memur-Sen üyesini ve bakmakla yükümlü oldukları 1.dereceden (Anne,Baba,Eş ve Çocuk ) yakınlarından oluşan toplamda yaklaşık 100.000 kişiyi kapsamaktadır.

Memur-Sen Anlaşmalı Kurumlar Koordinatörü  Ali YÜCEL , imzalanan protokol ile ilgili yaptığı açıklamada ; Memur-Sen üyeleri ve yakınları bu protokol çerçevesinde ; Gaziantep Özel Sevgi Hastanesinde, avantajlı, kolay ulaşılabilir , kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanacaklardır. 12 TL dışında muayene ücretinin alınmayacak, tüm tetkiklerde, ameliyat ve oda ücretlerinde %50 indirim imkanını sağlanacak, emekli anne-babaya ücretsiz muyene sağlanacak. Bu protokol çerçevesinde üyelerimiz kuyrukta bekletilmeyecek olup protokolde yer alan tüm avantajlar Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi tarafından, poliklinik ayrımı olmaksızın tüm Memur-sen üyelerine sağlanacağını  ve bu avantajlarla ilgili detayların sendikalarımızın resmi web siteleri ile facebook sayfalarında ayrıca duyurulacağını  belirten Yücel, Gaziantep Özel Sevgi Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Kureyş BOZKURT başta olmak üzere tüm yönetici ve personellerine teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here