Doğal sağlıklı yaşam ürünleriyle insanların sağlıklı bir şekilde yaşaması için hizmet eden, Polattürk firması distribütörlüğünde Türkiye’de ve çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren “Normway Sağlıklı Yaşam Ürünleri Merkezi” Gaziantep şube müdürü Tuğba Buğrul, insanların kaliteli, sağlıklı yaşam sürdürmelerini amaçladıklarını söyledi. Buğrul, “Burada 35 dakikalık tüm omurgaya hitap eden masajı misafirlerimize ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.” dedi 

“SAĞLIĞIMIZI KAYBEDİYORUZ”

Firma hakkında bilgiler veren “Normway Sağlıklı Yaşam Ürünleri Merkezi” Gaziantep şube müdürü Tuğba Buğrul, “Polattürk adı altında yaklaşık 18 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren medikal bir şirkettir. Normway demek olması gereken, doğru yol anlamına geliyor. Normway’ın amacı ve hedefi maalesef gelişen dünyanın insanlara getirdikleri kadar götürdükleri var. Sağlığımızı kaybediyoruz. Dünya sağlık örgütü de beyan etti. Vücuttaki hastalıkların en büyük sebebi kan dolaşım bozukluğudur. Bizim ürünlerimizin temel ana maddesi kan dolaşım bozukluğunu ortadan kaldıracak yeşim taşları. Bütün cihazlarımızda yeşim taşlarının içindeki mineralleri kullanıyoruz. Firma olarak amacımız insanların en değerli şeyleri olan sağlıklarını kaybetmeden onları ürünlerimizle buluşturarak hayata tekrar sıkıca bağlanmalarını sağlamaktır.” ifadelerini kullandı.

“YENİ BİR YAŞAM TARZI OLARAK GÖRÜYOR”

Buğrul, “Yatağın içindeki taşlar vücudumuza temas ettiği zaman kan dolaşımını hızlandırır buna bağlı hastalıklardan kurtuluyoruz. Bu cihazları burada isteyenler edinebiliyor. Ama bu hizmeti verirken karşılıksız yapıyor firma. Çünkü firmanın satış yapmak gibi bir kaygısı yok. Bu aletleri kullanan insan zaten evine, işyerine alıp kullanmayı yeni bir yaşam tarzı olarak görüyor. Bu yatağın özelliği masajla birlikte omurgamızdaki rahatsızlığın çözülmesini sağlıyor. Yaşadığımız yaşam koşulları içerisinde omurgamız zamanla bozulabiliyor. “dedi. 

“MASAJI MİSAFİRLERİMİZE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SUNUYORUZ”

Firmanın amacının toplumu sağlıklaştırma olduğunu söyleyen Buğrul, “Biz burada hastane modunda değiliz, ilk hedefimiz insanlara sağlıklı bir yaşam sunmak. Biz burada diyoruz ki bunu günde en az bir defa deneyin ve farkı görün. Burada 35 dakikalık tüm omurgaya hitap eden masajı misafirlerimize ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Burada dileyen isteyen vatandaşlar gelip kullanıyor farkı yaşayınca evlerine alıyorlar. Normway’in amacı sağlıklı ve bilinçli toplum yetiştirmek. Kimyasalları hayatımızdan siliyoruz. Sadece yatak değil kansere büyük bir savaş açmış durumda firma. Bir evin ihtiyacını karşılayacak, sağlık bakanlığından onaylı temizlik ürünleriyle buluşturuyoruz. Bilindiği üzere bir çamaşır suyu bile insan vücudunda büyük tahribatlara yol açabiliyor. Meyve ve patates ekstreleriyle hazırlanmış doğal bir şekilde kimyasallara maruz kalmadan temizliği zağlayan ürünlerimiz mevcut.” şeklinde konuştu.

“FLORİTİN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUZ “

Buğrul,“Ülkeler artık topla tüfekle savaşmıyor. Bir diş macunu, antibiyotik, floritle insan sağlığı tehdit altında. Bir diş macununun içindeki florit insanlığı yok edecek derecede. 2. Dünya savaşında Naziler kampta insanları floritle maalesef baskı altında tutuyorlardı. Şimdi ülkeler bununla birbirine savaş açıyor. Biz ise toplum olarak floritin ne olduğunu bilmiyoruz. Bizim şampuanlarımızda, diş macunlarımızda ozonla sterilize edilip kimyasallardan uzaklaştırılmış sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimiz var. Amaç insanların sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürdürmesi. İnsanları şefkatle dikkatle bilgilendirmeye çalışıyoruz. Amaç satış değil her seans arasında seminerler veriyoruz. Seminerlerde misafirlerimize vücudunu tanıtıyoruz. Hastalıkları tanıyoruz. Çünkü bir insan hastalığını ne kadar tanırsa o kadar etkili yöntem bulur. Biz insanlara seçenekler sunuyoruz onlarda tercihlerini veriyorlar. Mesela suyu sunuyoruz vucüdun yüzde 75’i sudur sağlıklı su içersen sağlıklı olursun, hastalıklı su içersen hastalıklı olursun diyoruz. Testlerimiz var klor ölçüm cihazımız suyu ayrıştırıp veriyor bunu bir arıtıcı da yapıyor ama arıtıcı kloru kireçi mikrobu arıtırken mineralleri de yok ediyor.” dedi.

 

AHMET YAVUZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here