Anteppress – Taha ATAR

 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin Coca Cola Company ve Algida ürünlerine karşı başlattığı boykot ülke çapında büyük bir hızla ilerliyor. Bu boykota katılan belediyelerden birisi de Gaziantep’in Şahinbey Belediyesi..

Kararı saat 23:30’da twitter ve facebook hesabından bizzat Mehmet Tahmazoğlu açıkladı.


Screenshot_2014-07-21-04-21-56

 

Tahmazoğlu’na birçok kesim tarafından tebrik twitleri gönderildi.  İşte gönderilen twitlerden bazıları:

 

Nevzat Çiçek · Şahinbey Belediye Başkanını İsrail mallarına ambargo kararından dolayı kutlayalım
@mtahmazoglu sağolsun varolsun

 

Mahmut ŞİRİN · Şahinbey Belediye Başkanı Sayın @mtahmazoglu İsrail Mallarına Boykot Uyguladığı için Tebrik ve Takdir Ederim.

 

süleymanokur · @mtahmazoglu Verdiğiniz boykot kararindan dolayi Şahinbey belediyesine “teşekkürler”. Sagolun Var olun! Umarım tüm belediyelere örnek olur..

 

Av. Hakan KURT · Şahinbey Bld. Başkanımız Sn. @mtahmazoglu nun bu örnek davranışının emsal teşkil etmesi dileğiyle… Allah razı olsun başkanım.

 

Türker Sarıkaya · Başkanım,boykotta takındığınız onurlu tavırdan dolayı bu ümmetin bir ferdi olrak size teşekkür ederim.Allah elinizi bırakmasın @mtahmazoglu

 

Serhat Öner · @mtahmazoglu Baskanim Allah razi olsun

 

Ümit Sönmez · Gaziantep Şahinbey Belediyesi siyonist mallarına yasak getirdi, tesislerine sokmayacak. Helal olsun @mtahmazoglu @sahinbeybel

 

 

Kararın açıklanmasından sonra çok olumlu tepkiler aldığını belirten Tahmazoğlu verilen destek için memnuniyetini belirtti.

Screenshot_2014-07-21-04-18-53

 

Hepimizi sevindiren bu davranış için Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na Anteppress ailesi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here