Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ek binasıyla Çayeli Eğitim Fakültesi ek binası açılış programında konuşan Erdoğan, Şahinbey Belediyesi’ni tüm Türkiye’ye örnek gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gezi ve inceleme programı kapsamında Rize’yi ziyaret etti. Sevgi gösterileriyle karşılaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla bir araya geldi.

Gezi ve inceleme programı kapsamında Rize’yi ziyaretinin ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi ek binasıyla Çayeli Eğitim Fakültesi ek binası açılış programına da katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılış konuşması yaptı.

Yaptığı açılış konuşmasında, tablet dağıtımı konusu üzerinde duran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şahinbey Belediyesi’ni tüm Türkiye’ye örnek göstererek, ilçe belediyesi olarak Şahinbey Belediyesi’nin 50 bin tablet dağıtımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından dağıtılan 40 bin tablet dağıtımına Gaziantep Şahinbey Belediyesi’ni örnek göstererek, ‘Geçtiğimiz günlerde baktım birisi öğrenci sayısının 3,5 milyonu geçtiği İstanbul’da 40 bin tablet dağıtmakla övünüyor. MEB’in dağıttığı 2 milyonu aşkın tableti bir kenara bırakıyorum, sadece Şahinbey ilçe belediyesinin dağıttığı 50 bin tableti kimse görmek istemiyor.’ ifadelerini kullandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here