Şahinbey Belediyesi, Akkent Spor Köyü Yüzme Havuzu ve Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi’nin ardından 3’üncü yüzme havuzunu da 1 milyon 700 bin metrekare alana sahip Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkı içerisinde yaptı.

Türkiye’de yaptığı çalışmalar ve projelerle ilgili büyük takdir toplayan Şahinbey Belediyesi, söz verdiği projeleri ve sözleri teker teker hayata geçiriyor. Bu projeler içerisinde Akkent Spor Köyü’nde, Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi’nde ve Yeşilvadi Parkı’nda olmak üzere toplamda 3 yüzme havuzu projesi bulunuyordu. Akkent Köyü Yüzme Havuzu ve Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi’nin yapımı tamamlanarak hizmete açılmıştı. Yeşilvadi Parkı içerisine yapılacak yüzme havuzu projesinde ise çalışmalar bitme noktasına geldi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yeşilvadi projesi ile ilgili bilgiler vererek, “Yeşilvadi Projemiz kapsamında şu an Yeşilvadi Parkı içerisinde yapmış olduğumuz havuzun içerisini gezdik. Havuzumuz hemen hemen tamamlanmak üzere. Bizler 3 tane havuz yapacağımızın sözünü vermiştik. Bir tanesini Akkent Spor Köyünün içine, diğerini Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi’ne, 3’üncü havuzumuzu ise Yeşilvadi parkımızın içerisine yaptık. İnşallah bu dönemde yüzme havuzlarımızın sayısını daha da arttıracağız. Yeni planladığımız havuzlarımız da var. Şu anda Yeşilvadi Parkımızın içerisine yaptığımız havuzumuz, yanındaki spor merkezleriyle birlikte bir bütün olarak halkımıza hizmet edecek. Çok yakın bir zaman içerisinde de bu yüzme havuzumuzu açarak halkımızın hizmetine sunmuş olacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here