25-27 MART 2016 TARİHLERİ ARASINDA MERSİN’DE YAPILAN ANADOLU YILDIZLAR LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA, ŞAHİNBEY BELEDİYESPOR TEAKWAN-DO TAKIMINDAN HANİFİ AKIN 57 KG’DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU (İHA/GAZİANTEP-İHA)

Şahinbey’in Gururu Oldu,

– Şahinbey Belediyespor Teakwan-do takımı sporcusu Hanifi Akın, Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Şampiyonası 57 kiloda, şampiyon oldu.

25-27 Mart 2016 tarihleri arasında Mersin’de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Şampiyonası’nda, Şahinbey Belediyespor Teakwan-do takımından Hanifi Akın 57 Kg’da Türkiye Şampiyonu oldu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu alınan başarıdan dolayı Hanifi Akın’ı kutlayarak, “Taekwando da sporcularımız ümit ediyorum Avrupa’da, Olimpiyatlarda ve Dünya sıralamasında da dereceye girecekler. Hanifi Akın kardeşimiz 57 Kg’da Türkiye birincisi olarak bizi gururlandırdı. Tüm sporcularımızı kutluyorum, gayret ve başarılarının devamı diliyorum. Biz Şahinbey Belediyesi olarak sporcularımıza destek olmaya ve onların arkasında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Müsabakalara Teakwan-do Antrenörü Mehmet Fatih Bidar nezaretinde hazırlanan Hanifi Akın aldığı başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun bize vermiş olduğu destek sayesinde bu başarıları elde ettik. Bize desteğini esirgemediği için teşekkür ediyorum” dedi.İHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here