AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ile Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ile görüşen Gül, Gaziantep ve Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini, milletvekilleri olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Üretimin önemine vurgu yapan Gül, “Sanayicilerimiz büyük fedakarlıklarla çalışarak üretim yapıyorlar. Siyasetçiler olarak bizlere düşen sizlerin sorunlarına çözüm üretmektir. Kentimiz ve ülkemiz için el ele vererek çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GSO Başkanı Adil Konukoğlu da şehrin ekonomi gündemini değerlendirirken, ‘’Çevremizdeki ülkelerde yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen biz yolumuza devam ediyoruz, gece gündüz demeden var gücümüzle çalışarak üretim yapıyoruz’’ diye konuştu.

Sanayi bölgesinde yatırımların devam ettiğini belirten Konukoğlu, son kurulan 5. Organize Sanayi Bölgesi’nde 60 firmada üretim yapıldığını, Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesi’nde de çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin de eşlik ettiği ziyaret sırasında, Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cevdet Akınal ve Adnan Ünverdi, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Kökoğlu, Mustafa Özmermer, Yıldırım Mermer, Ali Özpolat ve Mustafa Özgüler ile Genel Sekreter Kürşat Göncü de hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here