Şahinbey Belediyesi tarafından oto tamirci esnafı için yapılan ve hak sahipleri belirlenen Şahinbey Sanayi Sitesi’nde asfaltlama çalışması başladı.

Yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, asfalt çalışmasının ardından Şahinbey Sanayi Sitesinin esnafın taşınması için hazır hale geleceğini söyledi. Başkan Tahmazoğlu, daha sonra asfalt makinasını kullanarak, asfalt döktü.

“SANAYİ SİTEMİZ ASFALTLAMA ARDINDAN TAŞINMAYA HAZIR HALE GELECEK”

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Tahmazoğlu, “Tamirci esnafımız için yaptığımız 1016 işyeri bulunan Şahinbey Sanayi sitemiz yapım işlemleri tamamlandı. Bununla birlikte alt yapı çalışmaları kapsamında elektrik, su ve kanalizasyon çalışması Şahinbey Belediyemiz tarafından yapıldı. Yollardaki reklaj işlemi ardından bugünde asfaltlama çalışmasına başladık. Sanayi sitemizde esnafımız rahat ve modern bir alanda iş yapması için sokakları çok geniş yaptık. Sosyal tesisleri, camisi ve eğitim alanları ile bir kompleks oldu. İnşallah kısa sürede asfalt çalışmasını tamamlayarak, esnafımızı ekim ayı ile birlikte buraya taşıyacağız. Böylelikle Gaziantep’te yeni bir sanayi sitesi oluşacak. Burada çalışacak esnafımıza bol kazanç buranın yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“BAŞKANIMIZA BÖYLE BİR SİTE YAPTIĞI İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Şahinbey Sanayi sitesinde aldığı işyerini gezmeye gelen Necmettin Çay, Ramazan Subaşı ve Kazım Şahkuş ise şunları söyledi:

“Şehir içinde çalıştığımız mevcut işyerlerimiz çok kötü. İşyerlerimiz dar, bakımsız ve güvenliksiz bir ortamdı. Lavabomuz dahi yoktu. Şimdi burada işyeri aldık. Yollarımız geniş, dükkanlarımız geniş ve modern Bizlere bu imkanı sunan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na sonsuz teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here