Günümüzde eğitim firmalarının düzenlediği birçok eğitim bulunuyor. Kimi eğitimler bir gün sürebildiği gibi, kimi eğitimler iki günlük bir zaman diliminde veya daha uzun süreçlerde gerçekleşebiliyor. Bu tür uzun süreli eğitimlerde katılımcıların rahatının düşünülerek hazırlıkların yapılmasına ve eğitim sürecinde keyifli zaman geçirmelerinin sağlanmasına önem verilmesi gerekiyor.

 

Düzenlenecek eğitimler için toplantı salonu kiralama durumu söz konusu olduğunda, mekan seçilirken titizlik gösterilmesi o eğitimin başarısına damga vuruyor. Hem seçilen ortamın cazibesi hem de kullanılan salonların sağladığı fiziki imkanlar organize edilen eğitimin kalitesini belirleyen unsurlar arasında yer alıyor.

sangha-egitim-salonlari

 

Sangha’da gerçekleştirilen günübirlik veya daha uzun süreli gerçekleştirilen eğitimlerde, uzun saatler dikkatlerini aldıkları eğitime vermeye çalışan katılımcılar, molalar esnasında temiz orman havası alarak, yeşillik seyrederek dinlenmekten, öğle yemeklerini doğanın içinde yiyerek yorgunluk atarken sohbet etmekten çok daha keyif alabiliyorlar. Sangha’da verilen eğitimler sonrasında, hem aldıkları eğitimde sunulan içeriklerin kalitesi nedeniyle, hem de güzel ve huzurlu bir zaman geçirdikleri için katılımcılar çok daha olumlu geri dönüşlerde bulunuyor.

 

Eğitim yeri seçerken mekanın sunduğu fiziki avantajlar yanı sıra eğitim verilecek salonun katılımcı sayısına uygunluğu, istenilen oturma düzenine elverişli olması, gereken teknik donanımları kusursuz sağlayabilmesi de eğitimin başarısını etkilemektedir. Sangha Eğitim ve Toplantı Salonları, eğitime katılacak kişilerin rahatını düşünen rüstik salon tasarımlarıyla konuklarını mutlu ediyor.

 

Eğitim organizasyonu sorumluları eğitim başlamadan önce salondaki aydınlatma, havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemlerinin düzgün çalıştığından, salonda yapılması gereken tüm hazırlıkların eksiksiz olduğundan emin olmalıdır.

 

Eğitim ve toplantı salonu ihtiyaçlarınız için İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Sangha açık hava ortamı, butik mekanları, workshop ve koçluk seanslarına uygun ortamı, katılımcılara ulaşım için servis hizmeti, yemekli toplantılar için hususi salon özellikleri ile dikkat çekiyor. Sangha seminer salonları ve toplantı salonları hakkında bilgi almak ve salon kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, www.sanghaegitimsalonlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here