sanko_park_5_yasinda_h31586

Kutlamalar kapsamında daha sonra Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu ve çalışanlar tarafından 10 metrekarelik dev 5. kuruluş yıldönümü pastası kesildi.

 

Büyükaksu, “Gaziantep’in ferah yaşam alanı” olarak tanımladığı Sanko Park’ın başarılarını artırarak sürdüreceğini belirterek, “Gaziantep ve bölgedeki öncü rolümüzün verdiği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

Konuşmanın ardından kesilen pasta, Sanko Park’ın 4 bin ziyaretçisine ikram edildi. Daha sonra Sanko Park’ın katlarını dolaşan karnaval bandosu, ziyaretçilerin coşkulu zaman geçirmesini sağladı.

 

SANKO PARK

Kent merkezinde, 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park’ ın marka karmasında H&M, YKM, Fabrika, Network, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros,  İpekyol,  Defacto, Mango, Koton, Flo, Stefanel ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

 

Aylık 1 milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 97 doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla markalara ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here