Milletvekili aday listeleri açıklandı. AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı 3 dönem milletvekilliği süresini tamamladığı için yeniden aday olmadı. Şimdi hemen herkesin aklında ortak bir soru oluştu; “Milletvekili Mehmet Sarı ne yapacak?” İşte cevabı…

3 dönem üst üste Gaziantep Nizip bölgesinden milletvekili seçilen ve 7 haziran seçimleriyle birlikte milletvekilliği sürecini tamamlayacak olan Mehmet Sarı, Güneş Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.

Sarı, 12 yıllık milletvekilliği sürecinde Gaziantep’e ve ülkeye AK Parti çatısı altında milletvekili olarak en iyi hizmeti sağlamak için elinden gelen gayreti gösterdiğinin altını çizerken, “Yeni seçilecek milletvekili arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Partimize layık olan tüm aday adayları içerisinden analizler yaparak genel merkezimiz aday listemizi belirledi. Bu listenin ülkemize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Tabi ben milletvekilliği sürecimi tamamladım, ama partimin bir neferi olarak tıpkı milletvekili adayıymış gibi çalışmalarıma devam edeceğim” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here