09022014-140508

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte 30 Mart Mahalli İdareler seçimi sonrasında mahalle olarak ilçeye bağlanacak olan köyleri ziyaret etti.

Gittiği her köyde yoğun ilgiyle karşılanan Milletvekili Koçer ve Başkan Tahmazoğlu, sırasıyla ilçeye bağlanan eski köy olan Kavşak, Kuşçu, Yaycı, Hacıaslan, Tiyekli, Akbayır, Çubukdiken, Bekişli, Çevreli, Ortaklar ve Sarıkaya köylerini ziyaret ederek, köylülerle sohbet etti. Gittiği köylerde talep ve dilekleri dinleyen ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Tahmazoğlu’na, köylüler kendilerini ziyaret ettiğini için teşekkür ettiler.

Tahmazoglundan-koylere-ziyaret-349377

 

MİLLETVEKİLİ KOÇER, “30 MART’TA YENİDEN TARİH YAZILACAK”

30 Mart seçimleri dolayısıyla meclis çalışmalarını tamamlayıp hafta başından beri Gaziantep’te çalışmalara başladıklarını kaydeden AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, gün boyu Şahinbey bölgesinde bulunan köylerimizi ziyaret ettik. Buralarda 30 Mart seçimleri ile ilgili vatandaşlarımızın dilek ve temennilerini dinledik. Yeni büyükşehir kanunu ile ilgili bilgiler veriyoruz. İnşallah 30 Mart’tan sonra bütün il sınırlarımız büyükşehir olacak ve hizmetlerimiz imkanlarımız buralara daha hızlı gelecek. Tabi bu seçim sadece yerel bir seçim değil görülen ve anlaşılan o ki bir genel seçim havasına girilmiş durumda, tabi Türkiye’nin birliği ve beraberliği açısından 30 Mart seçimleri çok önemli, burada birliği ve beraberliği devam ettirmek açısından vatandaşlarımızın son günlerde oynanan oyunlara gelmemelerini onlarla paylaşıyoruz. Burada akıl ve vicdan açısından çok önemli bir süreç yaşıyoruz ve vatandaşlarımız bu konuda çok duyarlı bunu görmekten de büyük mutluluk duyuyorum, bunun sandığa yansıması halinde de 30 Mart seçimlerinde de yeni bir tarihin yazılacağını ve yeni bir gücün ortaya çıkacağını da görüyorum.”dedi.

mahalle-olan-koylerden-baskan-tahmazoglu-na-h-5645788_400

 

BAŞKAN TAHMAZOĞLU, “ŞEHİRDE NE VARSA KÖYLERİMİZDE O OLACAK”

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Başkan Tahmazoğlu, Milletvekilimiz ve ilçe başkanımızla birlikte mahalle olacak köylerimizi ziyaret ettik. Gün boyu süren ziyaretlerimizde Kavşak, Kuşçu, Yaycı, Hacıaslan, Tiyekli, Akbayır, Çubukdiken, Bekişli, Çevreli, Ortaklar ve Sarıkaya köylerimizi ziyaret ettik. Köylerimiz ne kadar 30 Mart’tan sonra bizlere bağlanacak olsa da biz şimdiden çalışmalara başladık. Şuana kadar bize bağlanacak 44 tane köyümüzün 20 tanesinde kilittaşı çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah 2 ay içersinde tüm köylerimizde çalışmamızı tamamlayacağız. Ayrıca mahalle olacak köylerimize park, çocuk oyun aletleri, spor aletleri, banklar ve kamelyalar yapacağız. İhtiyacı olan köylerimize köy odası, muhtarlık odası, taziye evi ve el nakış kursları olacak yine aile hekimlerinin gelip buradaki vatandaşlarımızı muayene edeceği odalar yapmak suretiyle köylerimize şehirde ne varsa bu imkanlardan istifadesini sağlayacağız.”dedi.

jpeg

 

AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ise, köylü vatandaşlarımız 30 Mart’tan sonra Şahinbey Belediyesi’nin kendilerine her türlü hizmeti sunacağını çok iyi biliyor. Başkanımız Şahinbey’de çok güzel hizmetlere imza attı. Başarılı bir şekilde bu hizmetlerin devam edeceğine inanıyoruz.”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here