Şehitkamil Belediyesi tarafından, Gazikent Bölgesi Belkıs ve Burak mahallelerinde yeni yerleşim alanlarının yol açma ve sıfır asfalt çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

İlçeyi yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışan Şehitkamil Belediyesi, eksik görülen her bölgede yol açma ve sıfır asfalt çalışması yapıyor. İlçenin hızla büyümesiyle birlikte Gazikent Bölgesi Belkıs ve Burak Mahallesi’nde yeni yerleşim alanlarının yol açma ve sıfır asfalt çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yol açma çalışmaların bitiği bölgelerde sıfır asfalt çalışmalarına başladı.

Belkıs ve Burak mahallesinde asfaltsız yol bırakmayan Şehitkamil Belediyesi yaptığı hizmetlerle vatandaşların memnuniyetini kazandı. Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getiren Burak Mahalle Muhtarı Hanifi Özkesen, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na öncelikle bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Son 5 yıldır Burak Mahallesinin, giderek gelişmesiyle birlikte prestij bakımından büyümeye başladı. Mahallenin büyümesiyle birlikte yeni yollara ihtiyaç ve yeni alanlara ihtiyaç vardı. Şehitkamil Belediyesi, mahallemizde eksik görülen yerlerde yol açma çalışmaları başlatmıştı. Bugünde yol açma çalışmalarının bitirildiği bölgelere sıfır asfalt yapılıyor. Şehitkamil Belediyemiz bunun yanı sıra mahallemize daha bir çok hizmeti de sundu. Sosyal Tesisten, konuta kadar her türlü hizmeti bizlere getirdi. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’ndan çok memnunuz. Allah, Başkanımızın yapmış olduğu hizmetlerden razı olsun” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here