sehitkamil-in-ramazan-etkinlikleri-yogun-ilgi-6228178_oŞehitkamil Belediyesi tarafından Bilek ve Göksuncuk Mahallesi’nde gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri, yoğun katılım eşliğinde düzenlendi.

Sahnede yapılan bir birinden güzel animasyon gösterileriyle, veliler ve çocukları unutulmaz bir gece yaşadı.

BİLEK VE GÖKSUNCUK MAHALLE SAKİNLERİNDEN RAMAZAN ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ

Şehitkamil Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla yapılan şenliklere Bilek ve Göksuncuk Mahallelerinde devam edildi. Bilek ve Göksuncuk Mahallesinde yoğun katılımın olduğu etkinlikte, tiyatro gösterileri, Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon gösterileri yapıldı. Daha sonra sahneye çağırılan çocuklar arasında yarışma düzenlendi. Halat çekme, top tutma, yumurta taşıma oyunlarla hoş vakit geçiren çocuklara Şehitkamil Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler sunuldu. Etkinlikte ayrıca çocuklara, pamuklu şeker, çöp şeker, vatandaşlara ise meyan şerbeti gibi çeşitli ikramlar sunuldu.

Göksuncuk Mahalle Muhtarı Ahmet Sarıoğlu etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, “Öncelikle bu Ramazan etkinliğinin mahallemizde düzenleniyor olmasından dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımıza şahsım ve mahallelim adına çok teşekkür ediyorum. Gördüğünüz gibi bütün mahalle sakinlerimiz çocuklarıyla birlikte gösterileri izlemeye gelmişler. Sahnedeki arkadaşlarımızda çok güzel oyunlar oynayarak çocuklarımızı ve ailelerimizi eğlendiriyor. Bu tür etkinliklerin Mahallemizde yapılmasından memnunuz. Ailelerimiz ve çocuklarımız bu etkinlik sayesinde unutulmaz bir gün yaşadı. Bunun için Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve etkinlikte yer alan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Şenliklere katılan veliler ve çocuklar ise, çok güzel bir gün geçirdiklerini ifade ederek, bu tür etkinliklerin sık sık mahallelerinde yapılmalarını istedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here