106104190417.08.201585233gaziantepgunes

Kilis’te hain bir terör saldırısında şehit düşen Astsubay Mehmet Yalçın Nane’nin eşi ve yeni doğan çocuğuna ziyaretler sürüyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci şehidin eşi Seher Nane ve çocuğu Yalçın Nane’yi evinde ziyaret ederek şehidin eşi ve çocuğunun sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Şehidin eşini ve dünyaya yeni gelen çocuğunu ziyaret eden AK Parti heyeti, şehidin çocuğunun tüm Türkiye’nin evladı olduğunu söyledi. Şehidin eşi ile sohbet eden Milletvekili, Belediye Başkanları ve İl Başkanı şehidin çocuğunun sağlık durumu hakkında da bilgiler aldı.

İlgilerinden dolayı heyete teşekkür eden şehidin eşi Seher Nane Başbakan’ın eşi Sare Davutoğlu’nun kendisinin doğumu için Gaziantep’e gelmesi, şehidin adının bulvar, park, sosyal tesis, cadde ve sokaklara verilmesi ve yerel yöneticilerin de kendileri ile yoğun şekilde ilgilenmesi eşinin acısını bir nebze olsun hafiflediğini söyleyerek yetkililere teşekkür etti. Ziyaretin sonunda ziyareti gerçekleştiren isimler tarafından şehidin çocuğuna hediyeler takdim edildi.

Mahmut ÖZKILIÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here