BİZ ELEŞTİRİRKEN KIZAN SAADETÇİ ARKADAŞLAR, BAKIN; LİDERİNİZ ERDEMLİLİK YAPIP “YANILMIŞIM” DİYOR!

IMG_20160726_155022
Demekki neymiş; herkes hata yapabilirmiş, liderin her sözünü ve her yaptığını savunmak doğru değilmiş!

“Milli Görüş’ün tarihi lideri Necmettin Erbakan’la Gülen Cemaati arasında yaşanan gerilimin aksine, 15 Temmuz’a kadar Cemaat’e sahip çıkan Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, “YANILMIŞIM” dedi.
Kamalak kendisinin 2 yıl önce Fethullah Gülen hakkında yaptığı “Fethullah hocanın silahlı terör örgütünün lideri olduğuna inanıyor musunuz” sözlerinin şimdi sosyal medya üzerinden ağır hakaretlerle eleştirildiğinin altını çizerek, “Sosyal medyada dolaşan bir şey var. Sayın Kamalak demiyor hakaret ediyor. ‘Sen iki yıl önce şöyle demiştin’ diyor. Neymiş o, ‘Fethullah hocanın silahlı terör örgütünün lideri olduğuna inanıyor musunuz’ diye bir şey söylemiştim 2 sene önce.
Şimdi sosyal medya da ‘Gördün mü şimdi’ deniyor. Adam kolunun, kanadının altında gizliyorsa ben nereden görecektim. ‘Ben yanılmışım’ diyor. Sen yanıldıysan ben iki defa yanıldım. Sen de beni yanılttın. Sen yanıldıysan beni bir de sen yanıltıyorsun. Çünkü o silahlı unsurlar senin kolunun, kanadının altındaydı. Senin şemsiyenin altındaydı. Bu gafletten de öte, hıyaneti de aşan bir şeydir” diye konuştu.
Kamalak, Cemaat’e yapılan operasyonlar sırasında operasyona uğrayan Cemaatçilere sahip çıkmış, Gülen cemaatine destek veren açıklamalar yapmıştı.
Milli Görüş’ün tarihi lideri Necmettin Erbakan ise görevi bıraktığı dönemde Gülen Cemaati’nin hedefindeydi.”
Gerçek Gündem

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here