bbp_genel_baskani_mustafa_destici_gaziantepte_partisinin_adaylarini_tanitti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Belediye Başkanı’nın yaptıklarını anlatarak, iktidar partisi belediye başkanlarından 3 kat daha az iş yapmışlarsa adaylarını geri çekeceklerini söyledi.

Destici, Gaziantep’te partisi tarafından düzenlenen Güneydoğu Anadolu Bölgesi belediye başkan adayları tanıtım toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkan Mustafa Destici’nin katılımıyla düzenlenen aday tanıtım toplantısındaGaziantep, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Kilis belediye başkan adayları tanıtıldı.

Burada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Destici, “Şimdi bir kara propaganda yapıyorlar. Efendim belediye iktidarda olmazsa hizmet getiremezmiş. Bu tamamen bir yalan. Her yerde söyledim buradan da söylüyorum, biz belediyelerimizin tamamını Sivas Belediyesi olmak üzere iktidar partisinden devraldık. Şimdi şunu söylüyorum, 5 yıl onlar idare etti, 5 yılda biz idare ettik. Bakın 1 katı demiyorum 2 katıda demiyorum, kıyaslayalım ve eğer iktidar partisinden 3 katından daha az hizmet yapmışsak ben adaylarımı çekeceğim ve onları destekleyeceğim. İşte hodri meydan diyorum ama ses gelmiyor arkadaşlar” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here