Siyaset halkla vardır!

Siyaset halkla vardır!

Belediye Başkanlığı döneminde halkla sürekli iç içe olan ve siyaset anlayışını bu minval üzere devam ettiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, Milletvekili olduktan sonra da halkın içinden çıkmıyor.

Hafta içi TBMM’deki çalışmalara katılan Yüksel, hafta sonu ise geldiği Gaziantep’te başta esnaf ve sanayici olmak üzere, her kesimden farklı insanlarla bir araya gelerek halkın sorunlarını dinliyor, taziye ziyaretleri yapıyor, düğün merasimlerine katılıyor. Siyasette aslolan halka hizmettir diyen Yüksel, halktan kopuk bir siyasetin anlayışının AK Parti ile bağdaşmadığını söylüyor.

Son seçim çalışmalarında Gaziantep’i bir baştan bir başa dolaşarak AK Parti’nin yaptığı hizmetlerini anlatan Yüksel seçimden sonra da dur durak demeden çalışmaya devam ediyor. Hafta sonu önce Seyrantepe Mahalle muhtarlığını ziyaret eden Yüksel, daha sonra Fıstıkçılar Sitesi esnafını ziyaret ederek, burada esnafın sorunlarını diledi. Yüksel daha sonra İbni Sina Mahalle Muhtarı Sabit Kandemir ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek mahallenin ihtiyaçlarını vatandaşlarla konuştu. Akkent Mahalle Muhtarımız Fikret Dalkılıç’ı da ziyaret eden Yüksel, Net Gayrımenkul, Kuyumcu Mehmet Tekayak Aytaç Emlak’ı ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi. Yüksel, Nabioğlu ve Maraş ailelerinin evlatları Tuğçe ve  Orkun’ün nikah akitlerine de şahitlik etti.

Mahalle sakinlerini de unutmayan Yüksel, Vatan mahallesine geçerek önce Güzelvadi Mahalle Muhtarı Ali Kurt’u ziyaret ederek mahallenin ihtiyaçlarını ve gereken hizmetleri konuştu. Buradan Vatan Mahallesi Muhtarı Şahin Aslan’ı ziyaret eden Yüksel, Vatan Mahallesinde çat kapı ev ziyaretleri yaparak mahalle sakinleriyle hasbihal etti. Fırat ve Ocaklar mahallesinde Aslan Ailelerine, taziye ziyaretine bulunan Yüksel, Fırat Mahallesinde de geçerek mahalle sakinleriyle sohbet ederek Mahallenin sorunları dinledi. Kutsal Topraklara gidecek olan Hacı adaylarını da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Yüksel, Aydınlar mahallesinde Aslantaş Mermer Atölyesini  ziyaret ette ve Zeytinli Mahallesi Sosyal Tesisinde Dertli Ailesine taziye ziyaretinde bulundu. HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here