22042014-150919

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun’un istifası, il başkanlığına ulaştı. İl Başkanlığı, Coşkun’un istifasını kabul ederek, işleme koydu.

PUSULA DUYURDU

Gaziantep, Hasan Coşkun’un görevden alınacağı haberini ilk kez PUSULA’dan öğrendi. Ak Parti’deki şok gelişmeyi geçen hafta veren gazetemiz, Hasan Coşkun’un, bir kaç gün içinde görevinden ayrılacağını yazmıştı.

COŞKUN İSTİFASINI VERDİ

Dersanelerin kapatılması sürecinde, özellikle dersane yöneticileriyle yaptığı ve destek verdiği toplantı ile şimşekleri üzerine çeken Hasan Coşkun’un, seçimin ardından görevden alınacağı konuşuluyordu. Yerel seçimin tamamlanmasının ardından, beklendiği gibi genel merkez Hasan Coşkun’un istifasını istedi. Hasan Coşkun’da, genel merkezin talebini dikkate alarak, görevinden istifasını il başkanlığına sundu.

UZER YÖNETİMİN DE İSTİFASINI İSTEDİ

Hasan Coşkun’un görevinden ayrılışa ile ilgili Ak Parti İl Başkanlığı’ndan da resmi açıklama geldi. İl Başkanı Ahmet Uzer, Coşkun’un, işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek görevinden istifa ettiğini belirterek, “Hasan Coşkun’un istifasının ardından, ilçe yönetiminin de istifasını istedik. İlçe yönetimi de isitfasını gönderdikten sonra, genel merkezimiz en kısa zamanda ilçe başkanlığı için bir partilimize görev verecektir. Göreve gelen arkadaşımız da, kendi yönetimini oluşturacak” dedi.

Uzer, Hasan Coşkun ve yönetim kurulu üyelerine, bugüne kadar Ak Parti’ye verdkleri destek ve yaptıkları çalışmalar nedeniyle de teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here