Gaziantep’teki kuyumcular Soma’da yaşanan olaylara duyarsız kalmadı. Kuyumcular Odası Başkanı Sedat Özdinç, “Soma’da yaşanan acı olaydan dolayı oda ve esnaf olarak duyarsız kalamazdık. Bu toplanan para ile Soma’da yaşanan elim kaza sonrası yetim kalan çocuklar, dul kalan hanım bacılarımız için bir nebze de olsa katkıda bulunarak teselli bulduk.” dedi.

“Esnafımıza dağıtmış olduğumuz zarflar boş dönmedi”

Özdinç, “ Soma’da yaşanan acı olaydan dolayı oda ve esnaf olarak duyarsız kalamazdık. Esnafımıza dağıtmış olduğumuz zarflar boş dönmedi. Esnafımızdan topladığımız parayı Başbakanlığın Soma için açtırmış olduğu hesaba yatırdık. Esnafımıza da tekrar bilgi verdik. Bu toplanan para ile Soma’da yaşanan elim kaza sonrası yetim kalan çocuklar, dul kalan hanım bacılarımız için bir nebze de olsa katkıda bulunarak teselli bulduk. Katkıda bulunan esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca Doktor Ersin Aslan Devlet Hastanesi Kardiyoloji Bölümü servisine, yataklı hasta bölümünde hastanenin istenilen teknik nitelikte düzenleyerek hastalarımızın ve hastanenin hizmetine sunduklarını belirten Özdinç, “ Odamızın maddi imkânları ve üyelerimiz hassas davranışı ile bu tür hizmetlere devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here