Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, doğuştan nöroloji hastası olan Feyzullah Kurt’a tekerlekli sandalye hediye etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Almalı Mahallesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan Feyzullah Kurt’a (32) tekerlekli sandalyesi Şahinbey Belediyesi Sosyal Market görevlileri tarafından teslim edildi.

Kurt, doğuştan nöroloji hastası olduğunu belirterek, “Yürüyemediğim için dışarı çıkmakta zorlanıyordum. Sağolsun Başkanımız Mehmet Tahmazoğluihtiyacım olan tekerlekli sandalyeyi gönderdi. Artık rahat bir şekilde gezebileceğim. Başkanınıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“Hepimiz bir engelli adayıyız” diyen Tahmazoğlu da, göreve geldiği günden bu yana engelli vatandaşların yanında olmaya çalıştığını kaydetti.

Bugüne kadar 927 engelliye ihtiyacına göre hiçbir ücret almadan akülü ve manuel tekerlekli sandalye hediye ettiklerini anlatan Tahmazoğlu, “Bundan sonra da ihtiyacı olan vatandaşlarımıza bu yönde yardımcı olmaya devam edeceğiz. Feyzullah kardeşimizde bizden ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi talep etmişti. Bizde hemen kardeşimizin bu isteğini yerine getirdik. Kendisine Allahtan acil şifalar diliyorum” diye konuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here