Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 30 Mart Mahalli İdareler seçimi sonrasında yeni mahalle olarak ilçeye bağlanan 30 mahallede kilit taşı çalışmasının yapıldığını ve diğer mahallelerde de kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Şahinbey Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı birinci oturumu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı.

Gündeme alınan 8 maddenin görüşmelerinin yapılması için ilgili komisyonlara havalesi yapıldı. Gündeme alınan bir madde ise teklif oy birliği ile kabul edildi.

Yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler veren Başkan Tahmazoğlu, “Çamlıca konutlarımızın bir yandan satışı devam ederken, diğer yandan 2, 3, 4 ve 5 etap konutlarımız hızla tamamlanıyor. Özdemirbey Caddesi’nin devamını 2 şeritten 6 şeride çıkarmak için dutluğa kadar olan bölümde kamulaştırma çalışmamız devam ediyor. Yeşilvadi konutlarımız hızla tamamlanırken, Yeşilvadi parkımız şekillendi, eksiklerini tamamlıyoruz.Akkent ve Narlıtepe semt pazarlarımız yanı sıra yeni sosyal tesis yapımlarımız devam ediyor. 5’nci Uçurtma şenliği ve 1 Mayıs etkinliği düzenledik. 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında Burcu Güneş konseri düzenledik. Şahinbey Spor Salonunda yapılacak olan konserimize tüm halkımız davetlidir”dedi.

Gündemde görüşülecek madde kalmadığından bir sonraki oturum 7 Mayıs Çarşamba günü saat.14.00’de toplanmak üzere dağıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here