Tarihi dokusu, menengiç kahvesi ve özel nargilesiyle Gaziantep’i hem ülke genelinde hem de dünyada temsil eden Tahmis Kahvesi, bu ününü “Mükemmellik Sertifikası” ile taçlandırdı.

400 yıllık bir geçmişe sahip, Kültür Yolu’nun son durağı olan Arasa Meydanı Tahmis Kahvesi tarihi dokusu, müziğiyle, menengiç kahvesi ve özel nargilesiyle, güler yüzlü çalışanlarıyla yerli, yabancı turistlerin ve Gaziantep halkının yoğun ilgisini hak ettiğini, aldığı “Mükemmellik Sertifikası” ile bir kez daha kanıtladı.  Dünyanın birçok ülkesinden insanların yoğun olarak kullandığı “tripadvisor”  internet sitesi, ziyaretçi yorumlarına dayanan puanlama sistemi sonucunda, Tahmis Kahvesi “Mükemmellik Sertifikası”na layık gördü.

BUNLAR BİZİ MOTİVE EDİYOR

Almış oldukları “Mükemmellik Sertifikası”nın haklı gurunu yaşayan Tahmis Kahvesi sahibi Selim Bağcı, misafirlerinden aldıkları bu tür yorumların kendilerini motive ettiğini belirtti. Paranın her zaman ikinci planda olduğunu, asıl önemli olanın müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Bağcı, “ Tahmis Kahvesi’ne gelen insanları hiçbir zaman müşteri olarak görmedik. Onlar bizim için birer misafir. Biz de, kültürümüzde önemli bir yere sahip olan misafirperverlik anlayışıyla hareket ediyor ve gelen insanlara bu anlayışla yaklaşıyoruz. Bundan dolayı para bizim için ikinci plandadır. Mühim olan, Türkiye’nin ve dünyanın birçok değişik ülkesinden gelen misafirlerimizin Gaziantep’ten mutlu ve memnun ayrılmalarıdır. Bunu göz önünde bulundurduğumuzda, bu tür yorumlar ve geri dönüşler bizi motive ediyor ve her gün daha iyi hizmet sunmamız için bize bir neden sunmuş oluyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here