chp-buyuksehir-belediye-baskan-adayi-sanayici-5827483_o

CHP’nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Akif Ekici, Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.

Ekici, beraberinde Milletvekili Ali Serindağ ile Şahinbey ve Şehitkamil belediye başkan adaylarıyla birlikte GSO’yu ziyaret ederek, sanayicilere projelerini anlattı.

Gaziantep’e yakışır bir seçim yaşandığını ifade eden Ekici, şunları söyledi:

“Biz eleştiri siyaseti yapmayacağız, dedik. Biz yapacaklarımızı söyleyeceğiz. Bugüne kadar Gaziantep’e hizmet etmiş, bir taşın üstüne bir taş koymuş herkese minnet ve saygı duyuyoruz. Kim olursa olsun, partisi ne olursa olsun Gaziantep’e hizmet etmişse biz buna minnet duyuyoruz. Bundan kazanan Gaziantep olacak, hepimiz kazanacağız.”

Tüm sivil toplum örgütleriyle beraber müşterek karar almadan Gaziantep’te hiçbir icraatın altına imza atmayacakları sözünü veren Ekici, trafik ve ulaşım, uydu Kent, turizm, spor, eğitim, sağlık ve diğer projelerinden bahsetti.

CHP heyetine teşekkür eden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğluda Akif Ekici’nin Sanayi Odası’nın hem yönetiminde hem meclisinde yer aldığını anımsatarak, “Çalışkan bir arkadaş olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni çıktığı yolda başarılar diliyoruz. Herkesin hakkına, şehrimizin hakkına hayırlısı olsun” dedi.

Ziyarette, GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve Onursal Başkan Abdulkadir Konukoğlu ile Meclis Üyeleri hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here