Mersin Yat turu ile Mavilikler Sizi Bekliyor

Mersin, koyları ve körfezleri,  içinde barındırdığı adaları ve yarım adaları ile Türkiye’de korumayı başardığı kıyı güzellikleri ve ormanlarına sahip Akdeniz’in en güzel doğa harikalarından biridir. Yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlerin incisi olarak değerlendirilen Mersin doğa tutkunları için eşsiz bir ortam sunmaktadır. Kendinize bir doğa tatili adamak istiyorsanız ve içinde denizde olsun diyorsanız aklınıza gelecek ilk yer mersin günübirlik tekne turu olmalıdır. Denizin sadece plaj ve kumsaldan ibaret olmadığını hatırlatacak turlarımız ile doğanın tadını çıkarın.

Ekonomik Yat Turu ile Mutlu Gezmeler

Mersin Yat turu fiyatlarını karşılaştırdığınızda ekonomikliği ve profesyonelliği ile öne çıkan susanoğlu yat turları bütçenize uygun bir tatil ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Mersin tatilinizde bir farklılık yaşamak ve doğayla bütünleşmek için turlardan faydalanabilirsiniz. Mersin yat turu fiyatları ile tatilinizi zorlamayacak ücretleri ve uzun süren seyahatiyle tatilcilerin gözdesi olmuş durumdadır. Aileniz ve sevdiklerinizle farklı bir tatil geçirmek isteyenler için mavi koyları görmek ve burada yüzme şansı sizi bekliyor. Mavi güzelliklerde hiç görmediğiniz balıkları tanıyacak ve belgesellerde gördüğünüz canlıları yakından tanıma fırsatına kavuşacaksınız.

Mersin Yat turu ile doğanın tadını çıkar

Mersin yat turunda Mersin’in çoğu koy ve körfezini yakından tanıma şansına kavuşacaksınız. Ayrıca yarım ada ve adalara da uğrayacak olan teknemiz ile molalarda animasyon ve müziklerle eğlenceli bir gezi sizi bekliyor. Daha fazla bilgi için http://www.mersintekneturu.com/