tek-basina-iktidar-olacagiz

Ak Parti Gaziantep milletvekili adayları 1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçime kilitlendi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, “7 Haziran’da olmadı, bu sefer olacak” derken, Gaziantep milletvekili Canan Candemir Çelik, “İstikrarsızlık süreçleri ile ülkeyi karıştırmak isteyenlere fırsat vermemek için tek başına iktidar şart” dedi. Milletvekili adayı Ahmet Uzer de, “Başka çare yok” mesajı verdi.

GÜL: BU SEFER OLACAK

AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep milletvekili Abdülhamit Gül, 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olacaklarını savundu. Gül, “7 Haziran’da olmadı. Milletin desteğiyle bu sefer olacak” dedi. Gül, “Hazirandan  sonra Türkiye’nin ekonomide, siyasette ve birçok konuda ne hale geldiğini gördük. Bir partinin tek başına iktidar olmamasının bedelini ödeyen aziz milletimiz inşallah 1 Kasım’da gerektiği şekilde oyunu kullanacak ve AK Parti’yi tek başına iktidara getirecektir. Tek başlarına iktidar olabilmek için tüm il ve ilçe teşkilatlarıyla el birliğiyle çalışıyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesidir. Daha fazlasına layık olan bu millet için daha fazla çalışacağız. Bu hizmetler yetmez ve inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bunu da hep beraber yapacağız. Geçtiğimiz hafta ‘Haydi bismillah’ diyerek yola çıktık. Biz ‘haydi bismillah’ deyince bundan birileri rahatsız oldu. Rahatsız olanları herkes biliyor tabi her zamanki gibi CHP… CHP her zaman olduğu gibi ‘Bismillah’ sözünden rahatsız oldu ama bizim her işimiz bismillah ile başlar, devam eder ve biter. İnşallah 1 Kasım’da da ‘bismillah’ diyerek AK Parti’nin mührünü vuracağız” dedi.

ÇELİK: FIRSAT VERMEYECEĞİZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ise, istikrarsızlık süreçlerinin ülkeyi karıştırmasına fırsat vermeyeceklerini açıkladı. Çelik, AK Parti’nin tek başına iktidarda olduğu dönemde Türkiye’ye büyük bir hareketlilik ve ivme kazandırdığını söyledi.Çelik, 7 Haziran’da yapılan genel seçimin sonucundaysa siyasi ve ekonomik istikrarsızlığın ne kadar kötü sonuçlar getirebileceğinin işaretlerinin görüldüğüne dikkati çekerek, “Terör örgütünün belinin kırıldığı bir süreci yaşıyoruz. 780 bin kilometrekare olan ülkemizde her birimiz bir, beraber, asli unsur olarak kardeşçe yaşayacağız. İstikrarsızlık süreçlerinin ülkemizi karıştırmasına fırsat vermeyeceğiz” diye konuştu.

UZER: OYUNLARA GELMEYECEĞİZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Ahmet Uzer de Türkiye’de ne zaman istikrarsızlık yaşansa pusuya yatmış iç ve dış düşmanların ülkeyi sırtından hançerlemek için harekete geçtiklerini belirtti. Siyasi istikrarın önemini vurgulayan Uzer, “Siyasi istikrarın ardından ekonomik ve sosyal istikrar gelir. Birileri Türkiye’yi Suriye’ye benzetmeye çalışıyor ama bizim feraset sahibi insanlarımız, Allah’ın izniyle bu oyuna gelmeyecektir. Ak Parti olarak yeniden tek başına iktidar olarak tüm sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here