Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı çalışmalar meyvesini vermeye başladı. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem TEOG sınavında Gaziantep Şahinbey’den 146 öğrenci 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak tarihi bir rekor kırdı.

Gaziantep Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete’nin göreve geldiği günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalar, eğitimde son sıralarda yer alan Gaziantep’te meyvelerini vermeye başladı. Özellikle Şahinbey Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe’nin okullarda kurduğu komisyonlar TEOG sınavında yakalanan tarihi başarıda etkili oldu. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem TEOG sınavında Gaziantep’ten Şahinbey’den 146 öğrenci 120 sorunun tamamını doğru bilerek rekor kırdı.

İşte tarihi başarıda Şahinbey’den tam puan alan 146 öğrencinin isimleri:

 

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM TEOG SINAVINDA TAM PUAN ALANLAR
Sıra No  Adı Soyadı Okulu
1 Aynur YAPICI 23 Nisan Ortaokulu 1
2 Emine ÖZKULUK 23 Nisan Ortaokulu 2
3 Tuğçe ÖZTÜRKMEN Adnan Menderes Ortaokulu 1
4 Semih SAĞLAM Adnan Menderes Ortaokulu 2
5 Tuana YAĞMURLU Adnan Menderes Ortaokulu 3
6 Selin DEMİRCAN Akyol Ortaokulu 1
7 Nisa DURMAZ Akyol Ortaokulu 2
8 Dilber DEMİR Barak Ortaokulu 1
9 Damla DEMİR Burç Ortaokulu 1
10 Hüseyin KARTAL Emire Mustafa Tezel Ortaokulu 1
11 Halil İbrahim ONGUN Gazi Ortaokulu 1
12 Azra DAĞDELEN Gazi Ortaokulu 2
13 Sema Nur GÖKBULUT Gazi Ortaokulu 3
14 Rümeysa ŞAHİN Hoşgör Ortaokulu 1
15 Ayşe Zeynep TURAN İstiklal Ortaokulu 1
16 Beyza BOZGEYİK Kadriye Abdülmecit Özgözen Ortaokulu 1
17 Zeynep YAVUZ Kadriye Abdülmecit Özgözen Ortaokulu 2
18 Zehra ULU Kaplan Kardeşler İmam Hatip Ortaokulu 1
19 Muhammet Enes KAYA Kaplan Kardeşler İmam Hatip Ortaokulu 2
20 Rufeyde Gülnihal ÖZKAN Kaplan Kardeşler İmam Hatip Ortaokulu 3
21 Yaren Su ŞAHBUDAK Kocatepe Ortaokulu 1
22 Rüveyda Deniz KABLAN Kocatepe Ortaokulu 2
23 Mahmut DEVECİ Kocatepe Ortaokulu 3
24 Celal ERTÜRK Mehlika Alevli Ortaokulu 1
25 Yeliz TAN Mehlika Alevli Ortaokulu 2
26 Muhammed Fatih CANPOLAT Mehlika Alevli Ortaokulu 3
27 İlhan Tuna GÖKDEMİR Mehmet Akif İnan Ortaokulu 1
28 Ecem KANIK Mehmetçik Ortaokulu 1
29 Ayşe Cansu ERDOĞAN Mehmetçik Ortaokulu 2
30 Ceren ATILGAN Mehmetçik Ortaokulu 3
31 Ecem Deniz AYDIN Mehmetçik Ortaokulu 4
32 Ayfer BERFİN Mehmetçik Ortaokulu 5
33 Emir Alp AKÇA Mehmetçik Ortaokulu 6
34 Burak BOZKURT Mehmetçik Ortaokulu 7
35 Zeynep İclal DOĞAN Mehmetçik Ortaokulu 8
36 Deniz Seval GÜNEŞ Mehmetçik Ortaokulu 9
37 Sena AĞASLAN Mustafa Erman Ortaokulu 1
38 Deniz KULEK Mustafa Marangoz Ortaokulu 1
39 Mehmet ÖZDEĞER Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu 1
40 Esma DOĞAN Naciye Mehmet Gençten Ortaokulu 1
41 Elmas Selcen DERMAN Nurel Enver Taner Ortaokulu 1
42 Bilge BAHAR Nurel Enver Taner Ortaokulu 2
43 Zeynep BOZKURT Nurel Enver Taner Ortaokulu 3
44 M.Semih KAYKULU Nurel Enver Taner Ortaokulu 4
45 İpek TEMİZ Nurel Enver Taner Ortaokulu 5
46 İrem SAF Nurel Enver Taner Ortaokulu 6
47 Kuddusi Cem ALTINKAYA Nurel Enver Taner Ortaokulu 7
48 Nisa HACIÖMER Nurel Enver Taner Ortaokulu 8
49 Tuğra ÖKSÜZ Nurel Enver Taner Ortaokulu 9
50 Ece UĞUR Nurel Enver Taner Ortaokulu 10
51 Yusuf Talha KAYA Nurel Enver Taner Ortaokulu 11
52 Veysel Yücel AZGIN Nurel Enver Taner Ortaokulu 12
53 İpek POLAT Nurel Enver Taner Ortaokulu 13
54 Meryem ÇELİK Nurel Enver Taner Ortaokulu 14
55 Göksu DAİ Nurel Enver Taner Ortaokulu 15
56 İlknur TAŞDEMİR Nuri Pazarbaşı Ortaokulu 1
57 Yaren AYDEMİR Nuriye Zekeriya Kına Ortaokulu 1
58 Okan MÜLKPINAR Özel Bahçeşehir Ortaokulu 1 1
59 Ayşin GÜLMEZ Özel Bahçeşehir Ortaokulu 2 2
60 Nesrin ÖZEL Özel Bahçeşehir Ortaokulu 3 3
61 Deniz Ekin ERTAŞ Özel Bahçeşehir Ortaokulu 4 4
62 Mehmet Berat GÜNGÖRMÜŞ Özel Bahçeşehir Ortaokulu 5 5
63 Buğlem Beren KILINÇ Özel Bahçeşehir Ortaokulu 6 6
64 Cankut YALKIN Özel Bahçeşehir Ortaokulu 7 7
65 Dila GANİDAĞLI Özel Bahçeşehir Ortaokulu 8 8
66 Ece DEMİREL Özel Bahçeşehir Ortaokulu 9 9
67 Mithatcan ALBAYRAM Özel Bahçeşehir Ortaokulu 10 10
68 Azra KAYA Özel Bahçeşehir Ortaokulu 11 11
69 Yaren İBİŞOĞULLARI Özel Bahçeşehir Ortaokulu 12 12
70 Sanem Sıla GÜLTEKİN Özel Bahçeşehir Ortaokulu 13 13
71 Uraz YILDIZ Özel Çağdaş Bilgi Ortaokulu 1 14
72 Ahmet Burak ÇAKIN Özel Erdem Ortaokulu 1 15
73 Ayşe Tuğçe ÖZCAN Özel Erdem Ortaokulu 2 16
74 Batuhan İNCİ Özel Erdem Ortaokulu 3 17
75 Berra ÇOLAK Özel Erdem Ortaokulu 4 18
76 Burak KARAKUŞ Özel Erdem Ortaokulu 5 19
77 Burak Samet BOZGEYİK Özel Erdem Ortaokulu 6 20
78 Bünyamin Selçuk İMRE Özel Erdem Ortaokulu 7 21
79 Can Deniz AYTEKİN Özel Erdem Ortaokulu 8 22
80 Ceren SÖNMEZ Özel Erdem Ortaokulu 9 23
81 Dilber Zelal ARAS Özel Erdem Ortaokulu 10 24
82 Efe BİRBİLEN Özel Erdem Ortaokulu 11 25
83 Gülendam ÇELİKKOL Özel Erdem Ortaokulu 12 26
84 İhsan Hakan TİRYAKİOĞLU Özel Erdem Ortaokulu 13 27
85 İlayda GÜLAZ Özel Erdem Ortaokulu 14 28
86 Maide Yaren ÖZTÜRK Özel Erdem Ortaokulu 15 29
87 Mehmet Furkan FISTIKÇI Özel Erdem Ortaokulu 16 30
88 Mehmet Saffet TÜRKER Özel Erdem Ortaokulu 17 31
89 Muhammet Enes KURT Özel Erdem Ortaokulu 18 32
90 Muhammet Umut DİNÇ Özel Erdem Ortaokulu 19 33
91 Oğuzhan ÇOLAK Özel Erdem Ortaokulu 20 34
92 Vera Ceren KAL Özel Erdem Ortaokulu 21 35
93 Yusuf ÇELİK Özel Erdem Ortaokulu 22 36
94 Zulal EKİZ Özel Gaziantep TED Koleji 1 37
95 Azra ATAK Özel Gaziantep TED Koleji 2 38
96 Taylan TÜRKMEN Özel Gaziantep TED Koleji 3 39
97 Deniz Egemen KENEŞ Özel Gaziantep TED Koleji 4 40
98 Özer Cem ŞAHİNOĞLU Özel Gaziantep TED Koleji 5 41
99 Muhammet Yasin ALARSLAN Özel Gaziantep TED Koleji 6 42
100 Fatma Sude GÜZEL Özel Gaziantep TED Koleji 7 43
101 Arda Ekrem ÜSTÜNDAĞ Özel Pozitif Ayrıntı Ortaokulu 1 44
102 Yunus Mert KÖK Özel Pozitif Ayrıntı Ortaokulu 2 45
103 Reyhan ŞİRİKÇİ Pakize Kemal Öğücü Ortaokulu 1
104 Aslıhan ÇELİK Serpil Oktay Kara Ortaokulu 1
105 Abdulsamet ASLAN Serpil Oktay Kara Ortaokulu 2
106 Buse Berfin AÇAR Serpil Oktay Kara Ortaokulu 3
107 Ayşe YAVAŞ Sena Büyükkonuk Ortaokulu 1
108 Nisa SEVİM Sena Büyükkonuk Ortaokulu 2
109 Merve TAŞ Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İ.H.O.O 1
110 Y.Emre YILDIRIM Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İ.H.O.O 2
111 Meryem DEMİR Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İ.H.O.O 3
112 Fatma DEMİRAL Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İ.H.O.O 4
113 Nisa KARAKAN Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İ.H.O.O 5
114 Dilan DÖNMEZ Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İ.H.O.O 6
115 Helin MURAT Şair Nabi Ortaokulu 1
116 Sevcan BOZKURT Şehit Adem Yavuz Ortaokulu 1
117 Gönül ÇİFTÇİ Şehit Adem Yavuz Ortaokulu 2
118 Hayriye YİĞİT Şehit Yusuf Erin Ortaokulu 1
119 Sevcan ÖZTÜRK Şehitkamil Ortaokulu 1
120 Ahsen Eda DURNA Turgut Özal Ortaokulu 1
121 Berfin KAYA Turgut Özal Ortaokulu 2
122 Sena BOSTAN Turgut Özal Ortaokulu 3
123 Mehmet Mert YİĞİT Turgut Özal Ortaokulu 4
124 Alperen YALÇIN Turgut Özal Ortaokulu 5
125 Melike ÖZTÜRK Turgut Özal Ortaokulu 6
126 Munibe BURAK Turgut Özal Ortaokulu 7
127 Ecem BAŞAK Turgut Özal Ortaokulu 8
128 Menekşe Helin DEMİR Turgut Özal Ortaokulu 9
129 Güzide GÜMÜŞ Turgut Özal Ortaokulu 10
130 Mustafa Oğuzhan ÖZTÜRK Turgut Özal Ortaokulu 11
131 Nisanur ÖZGEN Turgut Özal Ortaokulu 12
132 Melike İrem ÖZKAYA Turgut Özal Ortaokulu 13
133 Taha Berkay AKGÜN Turgut Özal Ortaokulu 14
134 İrem Demet ŞİMŞEKLİ Turgut Özal Ortaokulu 15
135 Muhammed Hasan ALİCİ Turgut Özal Ortaokulu 16
136 Tuğrahan DAĞDELEN Turgut Özal Ortaokulu 17
137 Hasan Furkan ALBAYRAM Turgut Özal Ortaokulu 18
138 Ayberk Kaan MOZ Turgut Özal Ortaokulu 19
139 Mehmet SABLAK Turgut Özal Ortaokulu 20
140 Miray OKUTAN Turgut Özal Ortaokulu 21
141 Dicle ZAN Vali M. Lütfullah Bilgin Ortaokulu 1
142 Sümeyye KÖROĞLU Vali M. Lütfullah Bilgin Ortaokulu 2
143 Emre ÜZÜMCÜ Vali M. Lütfullah Bilgin Ortaokulu 3
144 Gamze FIRAT Vali M. Lütfullah Bilgin Ortaokulu 4
145 İlayda Nur CAN Vali M. Lütfullah Bilgin Ortaokulu 5
146 Pınar ÖZER Vali M. Lütfullah Bilgin Ortaokulu 6