Ak Parti Milletvekili Abdulkadir Yüksel, Terör Olaylarını Değerlendirdi

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdulkadir Yüksel, yeni yasamı dönemi açılışının ardından geldiği Gaziantep’te, değerlendirmelerde bulundu.
 Ak Parti Milletvekili Abdulkadir Yüksel, Terör Olaylarını Değerlendirdi

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdulkadir Yüksel, Gaziantep Olay Medya Grubu’nu ziyaret ederek, Gaziantep Olay Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erol Maraş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Raci Dölek ile bir süre son gelişen olaylar hakkında açıklamalarda bulundu. Yeni Yasama Dönemi açılışından sonra Gaziantep’teki hizmetleri yerinde gördüklerini ifade eden Milletvekili Yüksel, Gaziantep’te iyi bir ekip ruhu ile çok güzel hizmetlerin yapıldığını ifade etti.

TERÖRÜN KÖKÜ KAZINACAK

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdulkadir Yüksel, ayrıca Türkiye’deki son gelişen terör olayları ve FETÖ Operasyonlarına da değinerek, 15 Temmuz’da FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen darbe girişiminin başarısız kalması ve Türk milletinin vatanına karşı gösterdiği direnişte halkın vatanına sahip çıktığını ifade eti. Abdulkadir Yüksel, terörün Türkiye’den tamamının temizleninceye kadar da bu operasyonların süreceğini ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here