Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Kurbanbaba Sosyal Tesisi öğrencileri muhteşem ’Afrin’ koreografisi ile Zeytin Dalı Operasyonuna destekte bulundu.

Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Kurbanbaba Sosyal Tesisi öğrencileri, Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonuna destek vermek amacıyla ay yıldız ve Afrin yazısı koreografisi ile büyük beğeni topladı.

Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Kurbanbaba Sosyal Tesisi önünde yapılan koreografide öğrenciler ay yıldız ve Afrin yazarak Mehmetçiğe destek oldular. Öğrenciler koreografilerinin ardından İstiklal Marşını okudular. “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” “Başkan Bizi Afrin’e” götür sloganları atan öğrenciler, Mehmetçiğin yanında olduklarının mesajını verdiler. Vatandaşlar tarafından da oldukça yoğun ilgi gören koreografi alkışlar ile son buldu.

MEHMETÇİĞİMİZİN YANINDAYIZ

Koreografiyi düzenleyen Kurbanbaba Sosyal Tesisi öğrencileri Afrin Operasyonuna destek için böyle bir çalışma yaptıklarını belirterek, “Cephede savaşan askerlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için böyle bir çalışma yaptık. Mehmetçiklerimiz hiçbir zaman yalnız değiller. Bizler mektuplarımızla ve dualarımızla her zaman onların yanındayız” dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here