Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Atatürk Bulvarı’nda yol çalışmasını tamamladı. Belediye ekipleri Kırkayak Parkı’ndan Gaziantep Lisesi’ne kadar olan kısımda ise yol çalışmalarını sürdürüyor. Aylardır devam eden yol çalışmasının bir an önce sona erdirilmesi isteniyor.

gaziantepli-cileden-cikmak-uzere

Cadde üzerinde faaliyet gösteren esnafın uzun süredir mağdur olduğu yol çalışmalarının bir an önce tamamlanması isteniyor. Cedde de devam eden kaldırım çalışmaları tamamlandı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi caddenin tamamında yeni asfalt çalışması başlattı. Bu nedenle 3 gündür trafiğe kapalı olan yol kent içi ulaşımı felç etti. Sürücüler alternatif yolları kullanırken bölgede esnaf kapalı olan yol nedeniyle iş yapamaz duruma geldi.

Bölgede yer alan esnaf Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün asfalt çalışmalarını bir an önce tamamlanmasını istedi. Kaldırım çalışmalarının aylardır devam ettiği caddede şimdi de asfalt çalışmasının günlerce devam etmesinden korkan esnaf, belediye başkanından bu konuda duyarlı davranmalarını istiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here