5139311423.05.20151816gaziantepgunes

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Adayı Abdülhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Merkez Türkiye Projesi’yle ilgili olarak “Kılıçdaroğlu’na günaydın, Üsküdar’da sabah oldu diyorum. Bu millet Kılıçdaroğlu’nun vaatlerine, projesine inanmıyor” dedi.

TAŞIMA İŞLERİNİN MERKEZİ GAZİANTEP OLACAK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Adayı Abdülhamit Gül, 7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Tır ve Kamyoncular Kooperatifi’ni ziyaret etti. gündeme ilişkin açıklamalar yapan Gül, “Temel felsefemiz insanı yaşat ki devlet yaşasın, bizim temel derdimiz insanı merkezi alan bir yönetim tarzı. Bizden öncekiler ne devleti ayakta tutabilmeyi çalıştılar ne de insanı ayakta tutabildiler. Gaziantep için tarihi bir projeyi çok sıkı bir şekilde takip ediyoruz, hükümetimizin bu bölgemize en büyük hediyesi. Amanos tünelini deleceğiz buradan Hatay’a bağlayacağız, Akdeniz’e bağlayacağız. İstanbul’daki firma bile buraya gelecek. Nakliye taşıma işlerinin merkezi  Gaziantep olacak. Irak, Suriye ilişkilerimiz daha da toparlanacak. Bütün bunların hepsi 7 Haziran’da  Ak Parti’ye verilecek güçlü destekle sağlanacak.

“KOALİSYONLAR DÖNEMİNDE ÇARK DÖNMEZDİ”

Türkiye’de eskiden koalisyonlar dönemi vardı. Koalisyonlar döneminde muhatap bulamazdınız, ticaret olmazdı, sanayi dönmezdi, çark dönmezdi. Dönmeyince ne olurdu, kamyonlar tırlar kontak kapatıp akşama kadar otururlardı. İnşallah Türkiye’de yine istikrarlı bir yönetim, güçlü bir Ak Parti iktidarıyla daha da ekonomik olarak güçlü bir hale geleceğiz. Şua ana kadar devletin iki yakasını Ak parti bir araya getirdi, ama şimdi birebir mazotuyla, kamyonuyla, lastiğiyle, cebinize giren parasıyla artık bireysel olarak cebinize para daha güçlü girecek. Eskiden Gaziantep’te 600 milyon dolar ihracat vardı şuanda 6,5 milyarı geçti ve daha da artacak. Böyle olunca sizler kazanacaksınız.

“ONLAR KONUŞUR AK PARTİ YAPAR”

Diğer partiler bize oy verin diyor verince ne olacak, koalisyon gelecek. Biz, Chp-Mhp-Hdp Türkiye’yi yöneteceğiz diyorlar. Yahu Chp-Mhp-Hdp bir koalisyon kurabilir mi ? Bunların bir araya gelip oturup ülkeyi yönetme imkanı var mı? Chp her gün bir şeyler söylemeye çalışıyor. Ama söylediği şeyler, Ak Parti’nin yıllar önce uyguladığı projeleri ısıtıp ısıtıp kendisininmiş gibi sunmaya çalışıyor. Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu stratejik derinlikte yazdığı eksen şehir, merkez şehirleri alarak Türkiye’de bulmuş gibi, milleti aldatmaya yönelik açıklamalar yapıyor. Hem seçim bildirgesi hem açıkladığı projeler, Türkiye’nin gelmiş olduğu mesafelerin çok gerisinde, Kılıçdaroğlu’nun hayal ettiği şeyleri Ak Parti yapmış, uygulamış hayata geçirmiş. Kılıçdaroğlu’na günaydın, Üsküdar’da sabah oldu diyorum. Bu millet Kılıçdaroğlu’nun vaatlerine, projesine inanmıyor. Ak Parti’nin yapmış olduğu hizmetler ortada, onlar konuşuyor Ak Parti yapıyor ” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here