VATANDAŞIN HİZMETKARIYIZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile birlikte aile ziyaretlerinde bulundu.

Şahinbey İlçesi’nde oturan aileleri zaman zaman ziyaret ederek, onlarla sohbet eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bu geleneğini sürdürdü.

Güneş Mahallesi ve Aydınbaba Mahallesi’nde ikamet eden aileleri Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, ile birlikte ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ziyaretinde ailelerle uzun uzun sohbet etti.

VATANDAŞIN HİZMETKARIYIZ

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ü karşısında gören mahalle sakinleri kısa süreli bir şaşkınlık yaşarken, Bakan’ın kendilerini ziyareti karşısında da oldukça mutlu oldular. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, halkın hizmetkarı olduklarını belirterek her daim vatandaşların yanında olduğunu vurguladı.

VATANDAŞLARIMIZI ZİYARET EDİYROUZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, aile ziyaretlerini yılın 12 ayı yaptıklarını belirterek, “Her zaman vatandaşlarımızla içi içe olmaya özen gösteriyoruz. Onları ziyaret ederek, sohbet ediyoruz. Bu ziyaretimizi de yeni Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül ile birlikte gerçekleştirdik. Bakanımız bizden daha önce olduğu gibi bugünde desteklerini esirgemedi “dedi. BÜLTEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here