Yaşlı, hasta ve yardıma muhtaç ailelere hizmet etme yolunda “Vefa Hizmeti” projesini hayata geçiren Şehitkamil Belediyesi, bayram öncesi yüzlerce yaşlı ve hastanın evini temizleyerek onların hayır duasını aldılar. Vefa Hizmeti projesi kapsamında evlerinde yapılan hizmetlerden dolayı memnun kalan aileler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti. 


ŞEHİTKAMİLLİ YAŞLI VE HASTA AİLELER VEFA HİZMETİYLE HUZUR BULUYOR

Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve örnek proje olarak gösterilen “Vefa Hizmeti” projesi yaşlı ve hasta insanlara yardım etmeye devam ediyor. Yaşlı vatandaşlara, evde genel temizlik hizmeti, kuaför ve berberlik hizmeti, hastane ulaşım hizmeti, su ve elektrik arıza hizmeti, çilingir hizmeti ve pratik ev düzeni hizmeti sunarak, yaşlı ve hasta ailelere “Vefa” hizmetini yerine getiriyor.
Kayaönü Mahallesinde ikamet eden Kaşıkçıoğlu çiftinin isteği üzerine evinde ziyaret eden Şehitkamil Belediyesi Vefa ekipleri, çiftin evinde temizlik çalışması başlattı. Evin camları, yerleri, halıları, balkonları, mutfağı, lavabolarını ve evin her yerini temizleyen ekipler, yaşlı çifti memnun etti. Yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini dile getiren Mehmet Kaşıkçıoğlu “ Şehitkamil Belediyesi’nin evde temizlik hizmeti verdiğini duyduk. Vefa Hizmeti Koordinasyon Merkezi’ni aradık ve evimizin temizliği konusunda yardım istedik. Sağ olsunlar, Vefa ekipleri, Bayram öncesi evimize gelerek, evin bütün genel temizliğini yaptılar. Yapılan hizmetten dolayı çok memnun kaldık. Allah, Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’ndan razı olsun, Allah Başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Biz kendisinden razıyız inşallah Allah’ta kendisinden razı olsun” dedi.
Bunun yanı sıra Vefa Hizmetindeki Kuaför ekipleri ise, Çıksorut Mahallesi’nde ikamet eden yaşlı ve hasta olan Mehmet Kaya’yı evinde ziyaret ederek, saç ve sakal tıraşı yaptı. Şehitkamil Belediyesi’nin böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçirmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Mehmet Kaya, verilen hizmetten dolayı mutlu olduğunu kaydederek, Başkan Fadıloğul’na teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here