20110602_460_mhpiktidarolacak54

 

Gaziantep eski milletvekili Ali Özdemir ile Gaziantepspor Yönetim Kurulu üyesi kardeşi Mehmet Özdemir, geçtiğimiz günlerde, Abdulkadir Aksu Bulvarı üzerinde silahlı saldırıya uğramıştı.
Saldırının ardından, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan Ali Özdemir’in, halen yoğun bakımda olduğu ve durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.
Bu arada, Ali Özdemir ile birlikte uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan kardeşi Mehmet Özdemir’in tedavisi ise 25 Aralık Devlet Hastanesi’nde  sürüyor. Yoğun bakımda olan Mehmet Özdemir’in de hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi.
Öte yandan, silahlı saldırıyı gerçekleştirdikleri öne sürülen MHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Doğan ile Şehitkamil İlçe Başkanı Hüseyin Kurt’un ise önceki gün Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek teslim olduğu öğrenildi.
MHP’li 2 başkanın olaya ilişkin ifadelerinin alınmaya başlandığı öğrenilirken, milletvekili ve kardeşini yaralayan tabancayı ateşlediği öne sürülen MHP il başkanı Mehmet Doğan’ın oğlu Murat Doğan’ın ise halen arandığı kaydedildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here