minik-ogrencilerden-anlamli-kutlama-1448279583-17908018431

ŞEHİTKAMİLLİ MİNİKLER ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADI

24 Kasım Öğretmenler Günü, Türkiye genelinde coşkuyla kutlanmaya başlandı. Şehitkamil Belediyesi Selimiye Sosyal Tesisi Aile Merkezi’nde eğitim gören anasınıfı öğrencileri öğretmenlerini unutmadı. Minik öğrenciler, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama programı düzenledi. Şehitkamil Belediyesi Selimiye Sosyal Tesisi Aile Merkezi’nde yapılan kutlama programına öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı. Minik öğrenciler, ilk olarak öğretmenler günü ile alakalı şiirler seslendirdi. Minikler, daha sonra ‘Öğretmenim Canım Benim’ şarkısını koro olarak seslendirdi. Etkinliğe katılan veliler, çocuklarının kutlama programlarını fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi.

 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Düzenlenen etkinliğe ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediyesi Selimiye Sosyal Tesisi Aile Merkezi Anasınıfı Öğretmeni Yasemin Ceylan, “Bugün anasınıfı öğrencileriyle Öğretmenler Günü nedeniyle etkinlik hazırladık. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün önemi çocuklara anlattık. Öğrencilerimiz; şiirler okudu, şarkı söyledi. Öğrencilerimiz, öğretmenlerinin ellerini öptü ve onlara karanfil hediye etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. Anasınıfı ihtiyacı olan bu bölgedeki çocuklara imkan sağlayarak şartları iyileştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Şehitkamil Belediyesi Selimiye Sosyal Tesisi Aile Merkezi’nde eğitim gören anasınıfı öğrenci velileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

 

Minikler, etkinlik sonunda öğretmenlerinin ellini öptü ve öğretmenlerine karanfil hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here