28092466030.09.2015121315gaziantepgunes

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Uzer, CHP’nin öğretmenlere yönelik öğle yemeği vaadini, akşam yemeği önerisinde bulunarak eleştirdi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Uzer, CHP’nin seçim beyannamesinde bulunan öğretmenlere öğle yemeğini esprili şekilde eleştirdi. İktidar olma şansı bulunmayan partilerin seçim vaatlerinde bulunmasının kolay olduğunu belirten Uzer, “Biz en büyük iktidar alternatifi bir parti olduğumuz için yapamayacağımız bir şeyi kesinlikle seçmene vaat etmeyiz. Öğretmene akşam yemeği de vaat edebilirler hatta akşam yemeğinden sonra daha farklı masalar da vaat edebilirler. Bence bunlar doğru yaklaşımlar değil. Popülizmle Türkiye’nin hiçbir yere varamayacağını söylüyoruz ve popülizmin de Türkiye için hayırlı olmadığını düşünüyoruz” dedi.
Uzer, 4 Ekimde AK Parti’nin de seçim beyannamesini açıklayacağını hatırlatarak, seçim vaatlerinde ise Türkiye’nin gerçek bütçesine, imkanlarına göre söz ve projelerin bulunacağını ifade etti. Uzer, beyannamede özellikle dar gelirli, çalışan ve emeklilerin yaşamsal şartlarını rahatlatacak çalışma vaatlerin yer alacağını müjdeledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here