Seçimden sonra görevlerinden ayrılan Şahinbey, Şehitkamil ve Oğuzeli ilçe başkanlıklarına nihayet atama yapıldığı iddia edildi. Şahinbey AK Parti İlçe Başkanlığına Avukat Hakan Kurt, Şehitkamil AK Parti İlçe Başkanlığına Elektrik Mühendisi Halil Uğur ve Oğuzeli AK Parti İlçe Başkanlığı’na da Mehmet Ateş’in atandığı ileri sürüldü.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, en büyük problem olan Şehitkamil ilçesindeki problemi AK Parti Genel Merkezi’ne 3 isim bildirdi. Bu isimlerin başında Halil Uğur, Semih Simitçi ve Yusuf Aslan’ın olduğu belirtildi. AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yarımcısı Süleyman Soylu, bu 3 isim arasında Şehitkamil AK Parti İlçe Başkanlığına Halil Uğur’u atadığı öne sürüldü.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer’in, yeni ilçe başkanlarının atamalarını önümüzdeki günlerde bir basın toplantısıyla açıklayacağı ifade edildi.

1 YORUM

  1. köküne kadar yalan bir haber. genel merkeze isim felan gitmedi. ismi geçenlerin haberi bile yok. adam oturduğu yerden adını internetten duyuyor.en doğru haber şu ki uzer görevi bırakacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here