Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni mahalle olan köylerin yol açma çalışmalarına hızlı başladı. Çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerini iletti.

 

Şehitkamil ilçesini yaşanabilir ilçe haline getirme yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediyesi, yeni mahalle olan köylerin yol açma çalışmalarına hızlı başladı. Şehitkamil Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan yol açma çalışmaları, vatandaşların memnuniyetini kazandı.

 

“ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ TARAFINDAN MAHALLEMİZE ARTIK HER TÜRLÜ HİZMET GELMEYE BAŞLADI”

 

Suboğazı Mahallesi’nin şehre ulaşımını kolaylaştırmak için yapılan yol açma çalışmaları aralıksız devam ederken, yol açma çalışmalarının ardından sıfır asfalt çalışması başlatılacak. Yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getiren Suboğazı Mahalle Muhtarı Mehmet Okur, “Yeni düzenlemeyle birlikte artık mahalle statüsüne geçtik. Bunun içinde artık Belediyelerden hizmet almaya başlayacağız. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, köyümüze her türlü hizmetin geleceğini dile getirmişti. Bunun ilk örneğini de şuan görüyoruz. Mahalle olduğumuz için şehre bağlantı yollarımız çok küçüktü. Artık şehre daha rahat bir şekilde ulaşmamız için Şehitkamil Belediyemiz yol açma çalışması başlattı. Yol açma çalışmalarının ardından sıfır asfalt çalışması yapılacak. Belediyemizin hizmetleri sadece bununla da sınırlı kalmıyor, mahallemizde kilitli parke taşından alt yapı çalışmalarına kadar her türlü hizmet yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı şahsım ve mahallelim adına, başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz, çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here