B45K0853Yeşilay Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı Fatih Tamer, yönetim kurulundan Mustafa Yıldız,Bülent Bilir, Ramazan Çetin ve Rahşan Kaya olarak Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret ettik. Bizi oldukça sıcak karşılayan ve taleplerimize her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyleyen başkanımıza teşekkür ediyoruz.

B45K0854

Yeşilay Cemiyeti’nin Gaziantep’teki faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Fatih Tamer, yürütecekleri çalışma ve projeler için belediye ile koordineli bir biçimde çalışmak istediklerini beyan etti. Yeşilay olarak kültürel ve sosyal faaliyetleri için bir mekana ihtiyaç duyduklarını ve belediyenin bu konuda yer tahsis etmesi durumunda çok memnun kalacaklarını dile getirdi. Ayrıca farkındalık oluşturmak için billboardları aktif olarak kullanmak istediklerini dile getirdi.

B45K0852

Belediye Başkanı Şahin ise Yeşilay’ın çok önemli bir kurum olduğunu, hinterlandını ve vizyonunu geniş tutması gerektiğini, her kesimden insanın aktif olarak çalışmalara dahil edilmesi gerektiğini söyledi. Yeşilay’ a her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getiren başkan Şahin, Cumhurbaşkanı’nın ve Başbakan’ın bu konulara olan duyarlılığı hatırlattı.

B45K0866

İlahıyatçı yazar Mustafa Yıldız ise İslahiye’deki İmam Hatip Derneği hakkında bilgi vererek dernek olarak gençleri sportif ve kültürel faaliyetlerle kötü alışkanlıklardan korumak istediklerini bunun için destek istediklerini söyledi.

B45K0863

Ziyaret sonunda Mustafa Yıldız, Fatma Şahin’e yazdığı kitaplardan bazılarını hediye etti, Rahşan Kaya da Başkan Şahin’e Yeşilay rozeti taktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here