Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkının bitişiğinde yapımına devam edilen Şahinbey Yeşilvadi Konutları yakın zamanda satışa sunulacak.

Şahinbey Belediyesi tarafından Yeşilvadi Konutları 28.500 metrekare alana kurulu 6 blok olup her blokta 117 daire toplamda ise 702 konut olarak inşa edildi. Her blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve 1+1+Teras şeklinde daireler bulunuyor. Yeşilvadi Konutları, içerisindeki otopark alanı, çocuk oyun alanları, spor ve oturma alanları ile konut sahiplerine iyi bir imkan sunuyor. A ve B blokları tamamlanan konutların diğer 5 bloğunun yüzde 80’i de tamamlanmış durumda. Konut ücretleri için uygun taksitlerle banka kredisi imkanı sağlanmakla birlikte konut sahiplerinden eksper ücreti de alınmıyor.

TAHMAZOĞLU: ‘KONUTLAR YAKIN ZAMANDA HAZIR’

Şahinbey Belediyesi tarafından yapımı devam eden Yeşilvadi 702 konutlarında incelemelerde bulunan Başkan Tahmazoğlu, “Yeşilvadi konutlarımızda sona gelmiş durumdayız. A ve B bloklarımız hazır ve yakın zamanda bu bloklar teslim edilecek. Akabinde bloklar peş peşe teslim edilecek. Yeşilvadi konutlarımızda şu an çevre düzenlenmesi hızlı bir şekilde devam etmekte. Burada daire satışını yaptığımız vatandaşlarımız önümüzdeki en kısa sürede dairelerine taşınabilecekler. Yeşilvadi konutlarımızda 3+1, 2+1, 1+1 ve 1+1+Teras tarzında konutlarımız bulunmaktadır. Genişliği ve yapım şekli Gaziantep halkının alışkanlıklarına uygun olacak şekilde balkonlu ve geniş odaları bulunmaktadır. Yeşilvadi konutlarımızın mevkisi çok güzel, hem havaalanı yolu üzerinde hem de havaalanını burç kavşağına bağlayan 50 metreli yolumuzun üzerinde bulunuyor. Ayrıca yapmış olduğumuz Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi parkımızın bitişiğinde yani ulaşım ve park olarak baktığımızda konum olarak Gaziantep’in en güzel yerinde diyebiliriz. Ben şimdiden konutlarımızın Şahinbeyimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here