IMG_20160509_190202

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, sponsor olduğu ve öncülük ettiği bir etkinlikle daha büyük tartışmalara kapı araladı ve Ak Parti’ye oy veren vermeyen mütedeyyin insanları bir kez büyük bir hayal kırıklığına uğrattı .

Okurlarımız; bunlar Tanrıça olgusunun islamda yeri olmadığını mı bilmiyorlar, yoksa sabrımızı mı yokluyorlar? şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

IMG_20160509_190416

Bu etkinliği hazırlayanların bizim mahallemizden çok çok uzak algılara sahip olduğu tartışmalarına da sebep oldu.

Büyükşehir Belediyesi’ni bu konuda bir an önce hassas davranmaya ve yetkilileri de bu konuda tedbir almaya davet ediyoruz.

Büyükşehir’in kültür işlerine bakanları da eğer böyle devam ederlerse daha büyük kitlesel protestolarla  karşılaşacağı konusunda uyarıyoruz.

IMG_20160509_190457

Olayların takipçisi olacağız.

1 YORUM

  1. Müslümanlar 4. sınıf kafalarla burayı afadı yönetirse sonuç budur. Antepte bir grup çıkıp belediyede kadrolaşmada müslümanlar adına çıkıp grup taasubuyla hareket edrse kınadığımız fetö gibi başka bir yapı çıkar müslümanlar bunu dosya haline getirmezse de fetö ve sol basın bunu çabuk haber yapar. Bunu tüm detayları ile bilen müslümanlar açıklamadığı için de güvenirliğini yitirir. Bundan önceki kültür müdürünün yetersizliği bu durumu ortaya çıkardı. Böyle haberle bu müdürü bir grup adına yıpratma oyununa gelmeyin. O grup bu işi kendisi yapsın yalan propaganda ajitasyon yaptığı projeleri aldığı gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here