“KADINLARIMIZ TOPLUMUMUZUN MİHENK TAŞIDIR”

Gaziantep’in genç, dinamik ve sempatik Milletvekili A. Adayı Adem Yücel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Hatırlanacağı üzere Yücel, 24. Dönem Milletvekili seçimlerinde Ak Parti’ den milletvekili adayı olmuştu. 25. Dönem Milletvekili Seçimleri’nde de Aday Adaylığını açıklayan Yücel’ in bu kez üst sıralardan listeye gireceği tahmin ediliyor.

IMG_2255

 

İşte Adem Yücel’ in mesajı :

Kadın, aile ve toplum arasında bir köprü görevi görür. Kadınlarımızın toplumdaki yeri yüksek ve şereflidir. Dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir. Sosyal yaşamımızda ve günlük hayatımızda kadınlarımızın çok önemli görevleri vardır. Kadınlarımızın toplumdaki sayabileceğimiz en önemli görevlerinden biri de erdemli ve topluma faydalı evlat yetiştirmeleridir.

IMG_20150308_030309

 

Yeni Türkiye’de Kadınlarımız gelecek nesilleri yetiştirme, topluma bilinçli nesiller kazandırma anlamında müstesna bir yere sahiptir.

Bizler cennetin anahtarı hükmünde olan “Cennet Annelerin ayakları altındadır” hadisine mazhar olan insanlarız. Bu hadis kadınların yerini çok güzel bir şekilde ifade etmektedir.

Kadın, her türden fazilet ve değerleri gönüllere nakşedendir. Hayatın yaşanabilirliğini, sevgiyi, saygıyı, merhameti ve güzelliği topluma aşılayandır. Kısacası evlerimizdeki rahat ve huzurun; sevgi ve kararlığın kaynağıdır yine bu kaynağı topluma aşılayan da kadınlarımızdır. 

IMG_2753

 

Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en kalbi duygularımla kutlar, Yeni Türkiye’ nin inşasında kadınların toplumumuzun mimarı olacağını belirtir, selam ve saygılarımı sunarım. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here