Avrupa ve Ortadoğu’nu en büyük gayrimenkul ofisi Gaziantep’te açılıyor. RE-MAX Gökçem İbrahimli’nin açılışı 30 Nisan Cumartesi günü görkemli bir törenle gerçekleştirilecek.

YATIRIMCININ GÖZÜ GAZİANTEP’E ÇEVİRDİ

RE-MAX Gökçem İbrahimli ofisinin bin iki yüz metrekarelik alanı ile Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinin en büyük gayrimenkul ofisi olduğunu ifade eden RE-MAX Gökçem Broker/Owner’ı Uğur Tosun, bölgenin en önemli sanayi ve ticaret merkezi olan Gaziantep’te gayrimenkul sektörünün de çok hızlı bir şekilde büyüdüğünü söyledi.

Tosun, “Gaziantep, çevre illerden yoğun göç alırken, gayrimenkul sektörüne ilgiyi arttırıyor. Sadece komşu ülkeler ve çevre illerinden değil, Türkiye’nin dört bir tarafından gayrimenkul yatırımcısı Gaziantep’e geliyor veya gelmek istiyor” diye konuştu.

Sektördeki büyümeyle birlikte artan taleplere cevap verebilmek amacıyla RE-MAX Gökçem İbrahimli’yi açtıklarını sözlerine ekleyen Uğur Tosun şöyle devam etti:“Bilindiği gibi RE-MAX, Türkiye’de ve dünyada en çok satan, en güvenilir gayrimenkul firmasıdır. Gayrimenkul işlemlerinde doğru karar almak çok önemlidir. Bu nedenle her bilinçli bireyin bir gayrimenkul danışmanı olmalı. Tıpkı bir avukatı ve bir doktoru olduğu gibi. Bizler RE-MAX Gökçem ekibi olarak aldığımız eğitimler ve yaşadığımız tecrübelerle, gayrimenkul yatırımcılarının taleplerini kısa sürede ve etkili bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Tamamen müşteri odaklı çalışmanın sonucu olarak geçtiğimiz yıl RE-MAX’in dünya genelindeki binlerce ofisi arasında dördüncü olma başarısını gösterdik.”

GAZİANTEPLİLERİ AÇILIŞIMIZA BEKLİYORUZ

RE-MAX Gökçem İbrahimli ofisinin 30 civarında profesyonel danışman ve 10’u aşkın güler yüzlü personelle hizmet verdiğini belirten Broker/Owner Uğur Tosun, “Gerek nüfusu, gerekse de sanayisi ve ticaretiyle hızla büyüyen Gaziantep’e yakışır bir ofisi hizmete açtığımız için mutluyuz.

Gaziantep, her anlamda potansiyeli yüksek bir şehir. İstanbul ve diğer büyük kentlerdeki gayrimenkul yatırımcısının da Gaziantep’e yöneldiğini düşünürsek, böyle bir ofisin şehrimiz için ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Düzenli olarak hizmet içi eğitimden geçen, sürekli kendini yenileyen profesyonel ve donanımlı ekibimizle gayrimenkul yatırımcısına en güzel hizmeti vermekteyiz. Tüm Gazianteplileri 30 Nisan 2016 tarihinde yapacağımız açılışa bekliyoruz.”

YATIRIMCI İÇİN CAZİP BİR ŞEHİR

RE-MAX Gökçem İbrahimli ofisinden ticari gayrimenkul uzmanı  Ercan Tosun ise, gayrimenkul yatırımcısının daha çok yüksek kira getirisi olan ticari alanlara yöneldiğine dikkat çekti. Ercan Tosun, Gaziantep’in gayrimenkul yatırımcısı için Türkiye’nin en cazip illeri arasında ilk sıralarda geldiğini belirtirken, “Gaziantep, yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor. RE-MAX Gökçem İbrahimli ofisi olarak, gayrimenkul işlemlerinde profesyonel çözüm, tutarlı takip ve kısa sürede sonuç almak isteyen yatırımcıları bekliyoruz. Gökçem İbrahimli’yi tercih eden gayrimenkul yatırımcılarına, uzman ekibimiz ve güler yüzlü çalışanlarımızla en kaliteli hizmeti verirken, hayal kırıklığı yaşatmayız” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here