96547299703.11.201572932gaziantepgunes

AK Parti’nin zaferiyle sonuçlanan 1 Kasım seçimlerinin sonuçları açıklandıktan sonra AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları ile İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İlçe Belediye Başkanları parti binasında partililere seslendi. Coşkuyla kutlanan zafer sonrasında AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, seçim sonuçlarını değerlendirdi ve elde edilen zaferin AK Parti kadrosuna ve milletin tamamına ait olduğunu belirtti.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, 1 Kasım seçimlerinin Gaziantep ve Türkiye’nin kurtuluş seçimi olduğunu belirterek, seçimin galibinin Gaziantep, Türkiye ve milletin ta kendisi olduğunu söyledi. 1 Kasım’da bütün blokların yıkıldığını dile getiren Özkeçeci, bu seçimde kaçanlara, ‘hayır’ diyenlere milletin de ‘hayır’ dediğini ifade etti. Özkeçeci, bundan sonra gelecek seçimlere hazırlanacaklarını kaydederek, seçim sonuçlarının Gaziantep’te kimseye rahatsızlık vermeden kutlanmasını istedi. Zafere inanan kadroların ve teşkilat mensuplarının başarıyı elde ettiğini belirten Özkeçeci, bu zaferin AK Parti’ye oy versin vermesin herkesin zaferi olduğunu ifade ederek, Ankara’ya 8 milletvekili gönderdiklerini sözlerine ekledi.

MİLLET YANLIŞ YAPMAZ

Milletin 7 Haziran’da da 1 Kasım’da da doğruyu yaptığını kaydeden Özkeçeci, ilk günkü aşkla hep birlikte dediklerini ve bunu başardıklarını söyledi. Özkeçeci, “Millet yanlış yapmaz, kötü düşünceli olanlara yol vermez, etnik kimlik üzerinden siyaset yapanlara asla geçit vermez. Millet vizyonu olmayanlara yol vermez” dedi.

KAYBEDEN VATANDAŞ YOK

Milletin sezgilerinin çok güçlü olduğunu dile getiren Özkeçeci, “Millet hep doğru yapar. 7 Haziran’da da doğru yapmıştı, bugün de doğru yaptı. Millet, dediğini anlamayan siyasi kadroları tasfiye etmiştir” ifadesini kullandı. Özkeçeci, bu seçim zaferinin arkasında milletin ve AK Parti teşkilatlarının olduğunu kaydederek, teşkilat üyelerini en yenisinden en eskisine kadar kutladı. Bugünkü seçimde güvenin, istikrarın, Türk demokrasisinin kazandığını dile getiren Özkeçeci, “Bu seçimin kaybeden siyasi kadroları var, ama kaybeden seçmeni yok. Galibi de 78 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamıdır. İnşallah bu seçimde bütün siyasi kadrolar milletin söyleminden gerekli dersleri çıkartır” diye konuştu.

DETAYLI AÇIKLAMA GELECEK

Özkeçeci, 2023 ve 2071 hedeflerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde hep birlikte devam etme temennisinde bulundu. AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci kesin seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra daha detaylı açıklama yapacağını belirterek sözlerini sonlandırdı.

HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here