koy-cocuklarinin-forum-gaziantep-te-sinema-ke-5949803_o

Jandarma Teşkilatının 175’inci yıl etkinlikleri nedeniyle Adana Jandarma Bölge Komutanlığı tarafından yürütülen ‘Yarınlarımız ve Jandarma El Ele’ projesi kapsamında, Gaziantep’e bağlı köylerde ikamet eden ve derslerinde başarılı olan 350 öğrenci, Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı tarafından Forum Gaziantep’te bulunan Gaziantep’in en büyük ve en çok tercih edilen sineması Cinemaximum’a getirildi.

Sabah saatlerinde Şehitkamil, Şahinbey ve Oğuzeli ilçesine bağlı köy okullarına giden Jandarma köy çocuklarını toplayarak alışveriş merkezine getirdi.

Forum Gaziantep’e gelen çocuklar heyecanlı anlar yaşadı. Alışveriş merkezi içinde bulunan Cinemaximum’da çocuklara içeriye patlamış Mısırikram edildi. İki ayrı salonda yerlerini alan öğrenciler patlamış Mısıreşliğinde Free Bird 2 filmini izledi. Yaklaşık 2 saat süren filmi beğeniyle takip eden öğrenciler unutamayacakları bir gün geçirdiklerini ifade ettiler. Filmin ardından sinemadan çıkan çocuklara evlerinde dönüşte ForumGaziantep tarafından balonlar verildi.

İzledikleri film hakkında değerlendirmede bulunan çocuklar filmi çok beğendiklerini ve ilk kez sinemaya geldiklerini belirtti. Çok heyecanlandıklarını belirten çocuklar kendilerini sinemaya getiren Jandarmaya, Cinemaximum’a ve Forum Gaziantep’e çok teşekkür etti.

Sinema filmi izlendikten sonra öğrenciler tekrar Jandarma araçlarına bindirilerek köylerine götürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here